Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Su Anapus išėjusiu E.Čivinsku bus galima atsisveikinti Mažeikiuose

Edmondas Čivinskas
BFL/Algirdo Kubaičio nuotr. / Edmondas Čivinskas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šį trečiadienį pasaulį palikusio legendinės grupės „Vairas“ lyderio Edmondo Čivinsko artimieji nusprendė, kad dainininkas bus pašarvotas ir palaidotas Mažeikiuose, kur pastaruoju metu ir gyveno.

Su velioniu bus galima atsisveikinti šį šeštadienį, vasario 27 d., Mažeikių muzikos mokykloje, esančioje Vl.Burbos g. 9. Šv.Mišios vyks senojoje Mažeikių bažnyčioje sekmadienį 10.30 val.

Laidotuvės vyks Mažeikių rajone esančiose Geidžių kapinėse vasario 28 d., sekmadienį, 12 valandą.

Grupės „Vairas“ lyderis šį trečiadienį užgeso Kauno medicinos universiteto klinikų reanimacijoje. Hepatito B kamuojamas 49 metų dainininkas jau savaitę buvo nugrimzdęs į komą.

„Daugeliui gali atrodyti keista, kad aš nepasirodysiu laidotuvėse. Man pačiam labai apmaudu, bet šeštadienį turiu būti Londone. Labai viliuosi, kad ryte spėsiu atsisveikinti su Edmondu“, – kalbėjo geras E.Čivinsko bičiulis Romas Dambrauskas, organizavęs lėšų rinkimą ir sunkiai sirgusio E.Čivinsko palaikomuosius koncertus.

Šeštadienį Londone buvo suplanuotas E.Čivinsko ir aktorės Nijolės Narmontaitės koncertas. Anapus išėjusį Edmondą šiame koncerte ryžosi pakeisti bičiulis R.Dambrauskas. Vyro teigimu, šis koncertas taps renginiu E.Čivinsko atminimui pagerbti. 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką