Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

TV3 ir pranciškonai tiki – dvasinės pagalbos centras onkologiniams ligoniams bus pastatytas

TV3 „Vilties bėgimas“
TV3 nuotr. / TV3 „Vilties bėgimas“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Per sekmines Klaipėdą sudrebinusio „Vilties bėgimo 2010“ ir TV3 televizijos transliuoto telemaratono metu buvo surinkta daugiau nei 355 000 litų, kurie skirti Šv. Pranciškaus onkologijos centro statyboms.

Užuovėja sergantiems vėžiu tapsiančiai įstaigai pastatyti reikia per 6 milijonų litų, tad broliai pranciškonai ir TV3 kviečia nelikti abejingiems klastingos ligos užkluptiems žmonėms ir jų šeimoms, ieškančioms paguodos ir dvasinės stiprybės. Visi geros valios žmonės kviečiami šiam kilniam tikslui paaukoti portale aukok.lt.

Pirmajam Lietuvoje dvasinės, psichologinės ir socialinės pagalbos Šv. Pranciškaus onkologijos centrui jau yra surinkta nemažai lėšų: jau minėta TV3 transliacijos „Vilties bėgimo“ metu surinkta suma, įvairios visuomenės organizacijos ir valstybinės institucijos taip pat aktyviai remia šį projektą, tačiau iki reikiamų 6 milijonų litų vis dar trūksta.

Onkologijos centro atsiradimu besirūpinantys broliai pranciškonai sako, kad tai nebus gydymo įstaiga. Anot jų, Šv. Pranciškaus onkologinis centras bus tarpinis variantas tarp slaugos namų ir ligoninės, o pagrindinė jo misija – padėti žmonėms priimti žinią apie vėžį ir pasveikti.

„Pinigų reikia labai daug, tačiau mes tikimės, kad pusę reikalingos sumos pavyks gauti iš Europos Sąjungos lėšų, o likusią dalį bandome surinkti aukomis. Nors „Vilties bėgimas“ ir TV3 telemaratonas baigėsi, kviečiame visus, kitų skausmui neabejingus žmones prisidėti prie Šv. Pranciškaus onkologijos centro atsiradimo ir paaukoti portale Aukok.lt. Žinome, kad visų geros valios žmonių dėka tikslą pasieksime daug greičiau. Tikime, kad žmonių gerumas gali padėti nuversti kalnus“, – sako broliai pranciškonai.

Šv. Pranciškaus dvasinės paramos centras duris onkologinėmis ligomis susirgusiems ir jų artimiesiems turėtų atverti 2012 metais, o visuomeniniais pagrindais ten dirbsiantys žmonės ruošiami jau šiandien. Šv. Pranciškaus onkologinį centrą sudarys koplyčia, vienuolynas, onkologijos centras, o kada nors – ir sveikatingumo centras.

Pirmoji nemokama tiesioginė televizijų transliacija internete – 15min.TV. Žiūrėkite!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką