Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

V. Uspaskich: „Žvaigždžių duetuose“ noriu dainuoti su Rūta Mikelkevičiūte

Laidos "Valanda su Ruta" akimirkos
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Laidos "Valanda su Ruta" akimirkos
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Nuo...iki...“ laidoje žinoma astrologė Palmira Kelertienė pastebėjo, kad tikrasis europarlamentaro Viktoro Uspaskich pašaukimas – ne politika, o scena. Pasak Palmiros, Viktoro horoskopas rodo, kad jis ryškiausiai gali sužibėti šou versle. O tiems, kuriems sekasi scenoje, sekasi ne tik politikoje, bet ir meilės romanuose.

Politikas nepraleido šių žodžių ir ausis, ir, duodamas interviu „Nuo...iki...“ laidos vedėjai Rūtai Mikelkevičiūtei, prisipažino, kad mielai su ja padainuotų LNK „Žvaigždžių duetuose“.

„Galėčiau su Rūta padainuoti rimtą dainą su charakteriu“, – sakė Uspaskich „Žvaigždžių duetų“ rengėjams.

TV laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė, Uspaskichą pažįstanti jau gerus dešimt metų, šypsosi, kad tokį Viktoro pasiūlymą priimtų tik su sąlygomis.

„Svarbu, kad jis manęs „nešokdintų“ dainavimo aikštelėje. Žinant, kaip Viktoras mėgsta vadovauti, susitikti scenoje dviem lyderiams gali būti problematiška. Gali kilti žiežirbos“, – juokėsi Rūta. Be to, ji visai nenorėtų su Viktoru dainuoti rimtų, charakteringų, karinių dainų.

„Kaip tik  įsivaizduočiau Viktorą dainuojant meilės serenadą. Tai mane ir žiūrovus tikrai
nustebintų. Jis mėgsta avantiūras“, – šypsojosi Rūta, vertindama Uspaskicho pasiūlymą  jiedviem sudainuoti LNK „Žvaigždžių duetuose“.
 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką