Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

„Valanda su Rūta“: turgaus prekeivių vaikus ir tėvus išlaikome mes?

Nuo gegužės 1 dienos, kai buvo įvesti kasos aparatai, ėmė tuštėti Lietuvos turgūs. O turgaus prekeiviai prieš tokį Vyriausybės sprendimą protestuoja jau beveik 2 mėnesius. Artimiausiu metu jie rengiasi badauti ne tik Vilniuje, bet ir Briuselyje.
Kasos aparatas
Kasos aparatas / Redo Vilimo/BFL nuotr.

„Valdžia mums baigia nudirti paskutinį kailį, dar tūkstantis turguje sau darbo vietą susikūrusių žmonių papildys bedarbių gretas arba tiesiog emigruos, – piktinasi smulkius verslininkus atstovaujanti Zita Sorokienė. – Įvedus kasos aparatus mums neapsimoka dirbti.“

Kiti diskusijos dalyviai piktinasi, kad turguje klesti šešėlinis verslas. „Būčiau milijonierius, jeigu savo produkcija prekiaučiau turguje, – stebėjosi  Ignalinos rajono verslininkas Romualdas Spulis išgirdęs, jog turguje per metus uždirbama vos 100 tūkst. litų, o Žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius konstatuos, jog turgaus apyvartos keturis kartus didesnės, nei deklaruoja prekeiviai.
 
„Jūs slepiate pajamas, jūs nemokate mokesčių, o jūsų pensininkus tėvus ir vaikus išlaikome mes, –šie diskusijos dalyvių žodžiai tiesiog pribloškė gausiai laidos „Valanda su Rūta“ studijoje su plakatais susirinkusius turgaus prekeivius.

Tad kas ką apgaudinėja – valstybė turgaus prekeivius, ar šie valstybę? Karšta ir audringa diskusija „Valandoje su Rūta“ ketvirtadienį nauju laiku  – 19.10 per LNK. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Miškasodyje dalyvavę „Herbalife“ nepriklausomi partneriai pagerino savo pačių rekordą – pasodino daugiau nei 3 tūkst. medžių
Reklama
„Teleloto“ studija virs podiumu
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius