Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Valstybės skolininkų sąraše atsidūrusio fondo steigėjas Egidijus Dragūnas gina savo garbę: „Nepasprinkit, kiaulės, mūsų krauju“

Egidijus Dragūnas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Egidijus Dragūnas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Po to, kai Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) paskelbė sąrašą didžiausių skolininkų, kurie nesumokėjo pelno mokesčio pagal metinę pelno mokesčio deklaraciją, paaiškėjo, kad 51-oje sąrašo vietoje puikuojasi grupės „Sel“ lyderio Egidijaus Dragūno įsteigtas, jo vardu pavadintas fondas. Penktadienio vakarą E.Dragūnas išplatino viešą laišką, kuriuo tikina norįs apginti savo garbę.

Žmonės.lt apie E.Dragūno fondo skolas pranešė penktadienį. Jūsų dėmesiui, E.Dragūno-Sel‘o laiškas, publikuotas oficialioje grupės „Sel“ „Facebook“ paskyroje:

„Aukoji pinigus ir dar lieki skolingas. Šiandien perskaičiau straipsnį ir pasijaučiau kaip šiukšlė. Savo fondą įkūriau po nelaimės, kuri atsitiko mano sūnui. Su tauriais ir kilniais tikslais. Todėl noriu apginti fondo vardą. 

Mano fondas pateko į skolininkų sąrašus. Ketverius metus renkame pinigus tam, kad nupirktume žemę, kur galėtume statyti reabilitacijos namus, bandėme ne kartą dalyvauti aukcionuose, žemė be galo brangi, dalyvavome Vilniaus savivaldybės konkursuose, kur netikėtai, savaitę prieš pasikeisdavo sąlygos ir žemė atitekdavo ne aišku kam ir neaišku kaip. 

Man tai nekelia visiškai jokios nuostabos, nes visiems aišku, kas ten dirba, kas vadovauja ir ką ten veikia. Sumokam PVM valstybei iš surinktų pinigų, kurie būtų skiriami labdarai, juos nėra taip lengva surinkti, todėl reikia taupyti ne vienerius metus. Bet kas metus reikia sumokėti pelno mokestį, vėlgi, valstybei. 

Fondas moka 15 proc. Pikčiausia yra tai, kad, norėdamas padaryti gera, lieki kaltas ir tos lėšos patenka ne ten, kur turi patekti, o kad šertų politikus, ministrus, prezidentus, matant kiekvieną dieną laidas, kiek pinigų jie išleidžia nuomotoms mašinoms, banketams, nuomotiems kompiuteriams ir pi***** mus. Nepasprinkit, kiaulės, mūsų krauju. 

P.S. Šiandien gavau eilinį laišką... Prezidentai merai, ministrai, kokį aš turiu duoti atsakymą šitam žmogui? Ar aš noriu padėti, ar aš noriu dirbti šitoj šaly? Ar noriu užsimerkti ir išnykti, bet kokiu atveju aš kovosiu už save ir už Jus ir niekada nepasiduosiu, nes manyje gyvena sąžinė.“

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką