Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Violeta ir Vilius Tarasovai pasidalino laimingos šeimos receptu

Violeta ir Vilius Tarasovai
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Violeta ir Vilius Tarasovai
Šaltinis: Žinių radijas
0
Skaitysiu vėliau
A A

Dainininkas Vilius Tarasovas sako, kad norint būti laiminga šeima, reikia tiesiog kalbėtis – išsiaiškinti tai, kas kam ant širdies guli ir niekuomet nepalikti neatsakytų klausimų.

„Tik kalbėtis, nelaikyti savyje – tai  mūsų receptas. Niekada nenueiname miegoti susibarę. Išsiaiškiname iki smulkmenų ir nueiname apsikabinę miegoti“, – Šeimų šventėje šeštadienį kalbėjo dainininkas.

„Paskutinis žodis vis tiek dažniausiai Viliaus būna. Vyriškas racionalus protas dažniausiai nugali“, – atitaria jam Violeta Tarasovienė.

„Mano kalba – argumentų. Jei nėra argumentuota, bandau logiškai išaiškinti . Jausmai jausmais, bet yra juoda, o ne balta“, – kalbėjo V.Tarasovas.

Dainininkui šeima reiškia tvirtovę: pasak jo, vaikus jis mokina „nenešti skalbinių iš namų“, viską spręsti šeimoje – toje tvirtovėje nuo likusio pasaulio.

„Šeima yra labai gilus žodis, kuriame yra viskas – tai meilė, gerovė, supratimas, bendras žmonių reikalas, kaip jie ją puoselėja. Labai daug į tą žodį galima sudėti“, – dėliojo dainininkė.

Šeimos darną, anot V.Tarasovo, daugiausiai lemia auklėjimas:

„Jei gražiai augai, stengsies, kad ir tavo šeima augtų gražiai, su tom pačiom vertybėm, be nukrypimų ir naujų vėjų“, – kalbėjo atlikėjas.

Šeimų šventė Harmony parke vyksta šeštadienį – čia šeimos dalyvauja 30 skirtingų veiklų nemokamai.

Žinių radijas
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką