Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Virėjų kursus baigęs Raulis Mammadli: „Ateityje norėčiau būti dizainerė“

Raulis Mammadli
Asmeninio albumo nuotr. / Raulis Mammadli
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Transeksualas Raulis Mammadli, pastaruoju metu prisistatantis Agness Landau vardu, pirmadienį džiaugėsi naujais pasiekimais: azerbaidžanietis baigė virėjų kursus ir tai patvirtinantį sertifikatą.

Virėjo amato R.Mammadli mokėsi ištisus metus. Tiesa, priėmęs Žmonės.lt sveikinimus baigimo proga juokėsi, kad pavyzdingas mokinys nebuvo. „Ten buvo egzaminai, tik manęs juose nebuvo“, – kikeno Raulis. 

Vis dėlto dabar, baigės virėjų kursus, R.Mammadli įgytas žinias gali panaudoti plačiai: „Galiu, pavyzdžiui, pati dėstyti, dirbti restorane, būti barmene.“

Šiuo metu R.Mammadli svarsto, ką veikti toliau – galbūt studijuoti ką nors naujo, o gal ieškotis darbo – dar šį mėnesį jis metė kirpėjos darbą. „Nenorėčiau dirbti virėja – to mokiausi dėl savęs, kad būčiau gera šeimininkė – galėčiau sau pasigaminti skanaus maisto, draugams pagaminti. Ateityje norėčiau būti dizainerė – išleisti, pavyzdžiui, savo vardo marškinėlių liniją“, – atskleidė. 

Anot Raulio, jo marškinėlių kolekcija būtų išties kitoniška. „Lietuvoje, pastebėjau, parduodama mažai gražių drabužių. Mačiau, kad kažkoks dizaineris neseniai pristatė marškinėlių liniją, bet viskas atrodė labai paprastai – kaip iš „Gariūnų“, tik ant jų kažkas atspausdinta. Norėčiau, kad mano marškinėliai būtų originalūs ir visi suprastų, kad juos sukūriau aš“, – Žmonės.lt sakė R.Mammadli. 

Tiesa, neseniai Žmonės.lt savo planus emigruoti atskleidęs transeksualas tikina jų neišsižadėjęs, taigi ir išsvajota marškinėlių linija gali būti pristatyta ne Lietuvoje. „Yra penki miestai, apie kuriuos svarstau – galvoju, ar verta išvykti. Bendrauju su ten gyvenančiais žmonėmis ir aiškinuosi, kur būtų geriau. Tačiau turiu planų ir Vilniuje“, – sakė R.Mammadli. 

Asmeninio albumo nuotr./Raulis Mammadli
Asmeninio albumo nuotr./Raulis Mammadli

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką