Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Žas“ Šedžiui įteikė seną Ezopo šlapimo mėginį (nuotraukos)

Už juokingiausius metų poelgius įvertino „Dviračio žvaigždės“ apdovanojimai
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Už juokingiausius metų poelgius įvertino „Dviračio žvaigždės“ apdovanojimai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Per penktadienį nufilmuotus „Dviračio žvaigždės“ apdovanojimus netrūko juokų ir netikėtumų. Vienu svarbiausiu vakaro įvykiu tapo grupės „Žas“ speciali daina savo buvusiam nariui Linui Karaliui, kuris tuo metu dar buvo Linas Mažeika-Ezopas.

„Buvę bendražygiai savo kolegai Linui Mažeikai skirs dainą apie Tailando skersgatviuose pasiklydusį draugą“, – būsimą pasirodymą anonsavo renginio vedėjas Rolandas Vilkončius.

„Žas“ vyrai, pasipuošę solidžiais juodais kostiumais dainoje liūdnai prisiminė, kaip kadaise kartu su Linu „gėrė „Starką“, bet tada jam „dievas čakras atidarė“ ir „ladyboysai tapo naujieji jo draugai“. Scenoje jiems asistavo žavūs vyrai, persirengę moterimis ir karts nuo karto šaukiantys „Liabas!“ arba „Linai!“. „Žasai“ neslėpė skausmo, kad skaudžiausiai Liną prarado būtent jie.

„Nėr bobų, neverk!“ – save ir Seimo narį ramino dainininkai. Tuo tarpu salėje sėdintis Linas Karalius neslėpė nuoširdžios šypsenos.

Pasibaigus dainai, Marius Berenis kreipėsi į publiką.

„Mes ilgai mąstėme, ar tai daryti, ar ne, bet žinome, kad ponas Šedžius buvo suinteresuotas patikrinti, ar Linas Karalius nevartoja narkotikų. Pasiknisome savo senoje studijoje ir radome, tiesa, dar ne Lino Karaliaus, o Lino Mažeikos tyrimukus, nežinau, gal tiks? – Seimo nariui pasiteiravo Tru Sabaka, tiesdamas jam mėginį. – Gal šiek tiek susicukravo, gal pasikeitė formulė, bet dėl šventos ramybės patikrinkit – ir jums bus ramiau, ir mums.“

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Už juokingiausius metų poelgius įvertino Dviračio žvaigždės apdovanojimai
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Už juokingiausius metų poelgius įvertino „Dviračio žvaigždės“ apdovanojimai

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką