Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įvertinkite akiplėšišką Lenny Kravitzo dainos „Chamber“ vaizdo klipą su N-18 ženklu

N-18
Lenny Kravitzas
Organizatorių nuotr. / Lenny Kravitzas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Roko žvaigždė Lenny Kravitzas pristatė naują dainos „Chamber” video klipą. Vaizdo klipas akimirksniu tapo sensacija – jame atlikėjas spinduliuoja gaivališku seksualumu, o jo partnerė – supermodelis Rianne Ten Haken – pasirodo visiškai nuoga. Gyvai pamatyti atlikėją gerbėjai galės spalio 30 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje.

Video esmę geriausiai perteikia įrašo pradžioje pasirodantys Fredricho Nietzche žodžiai: Tikras vyras nori dviejų dalykų: pavojų ir žaidimų. Tam jam reikia moters, kaip pačio pavojingiausio žaisliuko”.

Provokuojančio klipo filmavimas vyko seniausioje Paryžiaus bažnyčioje „Saint Germain”, filmavimui pirmą kartą buvo uždarytas garsusis Pont Neuf tiltas.

Gyvai sutikti vieną seksualiausių pasaulio atlikėjų Lenny Kravitz bus galima ir Vilniuje. Spalio 30 d. „Siemens” arenoje atlikėjas savo gerbėjams pristatys dešimtąjį albumą „Strut“ bei atliks savo populiariausius hitus. Bilietus į Lenny Kravitz koncertą platina „Tiketa“.

VIDEO: Lenny Kravitz - The Chamber (Explicit)
Lenny Kravitz - The Chamber (Explicit)
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką