Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įvertinkite: Lauris Reinikis ir Liepa Mondeikaitė pristatė dainos „Apkabink dar“ vaizdo klipą

Liepa Mondeikaitė ir Lauris Reiniks
Youtube.com stopkadras / Liepa Mondeikaitė ir Lauris Reiniks
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pagaliau ilgai lauktas dainos „Apkabink dar“ vaizdo klipas pasiekė Laurio Reinikio ir Liepos Mondeikaitės gerbėjus Lietuvoje. Nors už lango dar nei iš tolo nekvepia vasara, tačiau atlikėjai nukelia žiūrovus į saulėtąją Italiją, kur atostogaudami draugai patiria, ką reiškia meilės trikampis.

Praėjusią savaitę Žmonės.lt rašė apie vaizdo klipo filmavimo užkulisius. Tada pasakodamas L. Reinikis išsidavė, kad filmavimo darbai užtruko 4 dienas ir kiekvieną kartą buvo jaudinamasi dėl oro. „Nors švietė saulė, oras nebuvo šiltas ir vasariškas. Teko pavadinti, nors visus krėtė drebulys nuo šalčio“, – juokėsi L.Reinikis.

Pasak Laurio, ši daina yra apie draugystę, kuri peraugo į gilesnius jausmus – meilę, tačiau abi pusės yra per daug drovūs, kad pripažintų tai. „Tai – apie tokią situaciją, kai myli kažką, bet bijai apie tuos jausmus prabilti“, – pasakojo atlikėjas.


Lauriui šiame vaizdo klipe pirmą kartą teko dirbti su Liepa ir vaikinas negailėjo gerų žodžių. Anot jo, L.Mondeikaitė yra labai mielas žmogus, su kuriuo dirbti – vienas malonumas. L.Reinikis taip pat išskyrė puikų lietuvaitės humoro jausmą ir profesinę etiką, mat ji nei kartą nesiskundė, nuolankiai vykdė režisierės nurodymus. „Aš tiesiog dievinu Liepą. Buvo vienas malonumas dirbti su ja“, – gyrė „Pop Ladies“ narę latvis. 


Pasiklausykite ir komentaruose įvertinkite Laurio Reinikio ir Liepos Mondeikaitės dainą „Apkabink dar“:

VIDEO: Lauris Reinikis ir Liepa Mondeikaitė „Apkabink dar“
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką