Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jubiliejiniame Gyčio Paškevičiaus koncerte Vilniuje – klausytojų antplūdis

Gytis Paškevičius
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Gytis Paškevičius
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sekmadienio vakarą Vilniuje, „Siemens“ arenoje, įvyko anšlaginis dainininko Gyčio Paškevičiaus koncertas. Spalio mėnesį 50-ies metų jubiliejų atšventęs ir 30-ies metų scenoje sukaktį minintis atlikėjas koncerte teigė tą vakarą gavęs didžiausią dovaną, kokią tik galėjo gauti – pilną areną ištikimų klausytojų.

Dažnais koncertais savo gerbėjų nelepinantis ir retai televizijos ekranuose šmėžuojantis dainininkas be ypatingos reklamos nesunkiai surinko pilną „Siemens“ areną. Kur slypi G.Paškevičiaus fenomenas? Į šį klausimą dainininkas atsakė dar prieš koncertą: scenos gilumoje esančiame ekrane buvo parodytas G.Paškevičiaus vaizdo dienoraštis, kuriame vyras pasakojo apie pasiruošimą jubiliejiniams koncertams ir savo požiūrį į muziką.

Juliaus Kalinsko/15 minučių nuotr./Koncerto akimirka
Koncerto akimirka

„Niekada nebuvau toks populiarus, kaip vienadienės žvaigždės, visada buvau per viduriuką“, – iš ekrano sklido G.Paškevičiaus žodžiai. Muzikantas tikino niekada dirbtinai nesivaikęs populiarumo, netroško atsidurti televizijoje, dirbęs sąžiningai ir stengęsis neišduoti nei savo klausytojų, nei savęs.

„Žmonės dabar tą įvertina...“ – šypsojosi klausytojų trūkumu negalintis pasiskųsti dainininkas.

Dar du jubiliejinius koncertus lapkričio 26 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje bei gruodžio 3 d. „Šiaulių arenoje“ surengsiantis G.Paškevičius vilniečiams dovanojo tokį renginį, kuriame, jo žodžiais, trūko  vienos dainos. „Tada žiūrovui pats „kaifas“, – teigė G.Paškevičius.

Koncerte buvo prekiaujama naujausiu G.Paškevičiaus albumu „Laiko traukiniai“. Pasak dainininko, šis albumas išleistas labai ribotu tiražu ir bus platinamas tik koncertuose.

Dviejų dalių koncerte skambėjo tiek senos, jau klausytojų pamėgtos dainos, tiek dar niekur neskambėję kūriniai iš albumo „Laiko traukiniai“. Jausminga G.Paškevičiaus daina „Dukrai“ nuo pirmųjų akordų buvo pasitikta ovacijomis, o jai pasibaigus atlikėjas iš publikos sulaukė gėlių puokštės. Kūrinys „Draugams“ privertė publiką pagaliau pakilti nuo kėdžių, draugiškai susikibti už rankų ir linguoti pagal muzikos ritmą.

Ypatingą atmosferą koncerte kūrė didžiulis būrys G.Paškevičiui talkinusių muzikantų: Kauno miesto simfoninis orkestras, grupė „Crazy Crow“, vokalo grupė „Capella A“, vokalistė Gerda Damskytė, Šiaulių miesto choras „Dagilėlis“ ir Petro Vyšniausko mokinys saksofonininkas Tomas Botyrius.

Pasak koncerto rengėjų, iki pirmojo jubiliejinio koncerto „Siemens“ arenoje pradžios likus dviem savaitėms, bilietai į koncertus Vilniaus, Kauno ir Šiaulių arenose buvo beveik visi parduoti. Gerbėjams per mėnesį iššlavus apie 14 tūkst. bilietų, organizatoriams teko atidaryti papildomus arenų sektorius, kad visi norintys tilptų į koncertus.

Juliaus Kalinsko/15 minučių nuotr./Gytis Paakevičius
Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Gytis Paškevičius

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką