Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Legendinės grupės „The Kelly Family“ narys Paddy koncerte privertė du tūkstančius ir ploti, ir šokti

Koncerto akimirka
Irutės Jaruševičiūtės nuotr. / Koncerto akimirka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vilniuje, vėlų penktadienio vakarą į Šv. Jonų bažnyčios kiemą susirinko apie du tūkstančiai žmonių. Publika, kurią sudarė daugiausiai jauni žmonės, čia suplūdo į nemokamą legendinės grupės „The Kelly Family“ nario Paddy Kelly koncertą, trukusį tris valandas.

Koncerte žmonės klausėsi P.Kelly muzikos ir lauke, nors spaudė drėgnas šaltukas. Didelių ovacijų susilaukė daina „An Angel“, kuri yra žinomiausia iš grupės „The Kelly Family“ šlovės laikų. Pirmoje koncerto dalyje skambėjo linksma muzika, kuri „privertė“ koncerto klausytojus ir ploti, ir šokti.

Šis P.Kelly koncertas buvo devintasis iš šešiasdešimties numatytų „Eurosarium“ turo pasirodymų Europoje. Į šį renginį buvo atvykusių gerbėjų ir iš Europos: Lenkijos, Ukrainos, Vokietijos, Prancūzijos, Latvijos. Vakaro programa prasidėjo P.Kelly gyvenimo liudijimu Aušros Vartuose.

„Aš žinau, kad Lietuvoje mažai vilties, optimizmo. Jauni žmonės palieka savo šalį, savo noru pasitraukia iš gyvenimo. Aš atvažiavau paliudyti viltį“, – susirinkusiems kalbėjo P.Kelly.

Irutės Jaruševičiūtės nuotr./Koncerto akimirka
Irutės Jaruševičiūtės nuotr./Koncerto akimirka

Papasakojęs savo gyvenimo ir atsivertimo istoriją, P.Kelly kartu su jaunimu atėjo į Šv. Jonų bažnyčios kiemą. Ten jau laukė susirinkę gerbėjai, kurie sudarė nemažą spūstį Vilniaus Universiteto kieme.

P.Kelly paprašė kelių jaunų žmonių parodyti lietuvių liaudies šokio žingsnelius, o vėliau ir šokti pagal jo su grupe atliekamą muziką.

Išėję iš koncerto įvairaus amžiaus klausytojai tvirtino, jog stipriausią įspūdį paliko Paddy tauri ir šviesi asmenybė ir jo tikėjimas.

Sekmadienį Šv. Jono brolių vienuolyne įvyks susitikimas su Paddy Kelly. Šiuo renginiu baigsis dainininko viešnagė Lietuvoje.

Šis koncertas buvo Aušros Vartų atlaidų programos dalis. P.Kelly viešnagę Lietuvoje organizavo Vilniaus arkivyskupijos jaunimo centras, Aušros Vartų parapija ir Šv. Jono broliai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką