Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujajame nostalgiškame vaizdo klipe Katy Perry ilgisi pabėgusios meilės

Katy Perry
„Scanpix“ nuotr. / Katy Perry
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Internete išplatinusi trumpą naujojo dainos „The One That Got Away“ klipo ištrauką populiari dainininkė Katy Perry užminė gerbėjams mįslę: ar dainuodama ji išties kalba apie kadaisę prarastą mylimąjį?

Daina „The One That Got Away“ yra iš itin sėkmino Katy Perry albumo „Teenage Dream“. Jei kūrinys susilauks pasisekimo, jis galėtų taptų jau šeštuoju iš šio rinkinio, užkopusiu į pirmąją Amerikos radijo topų vietą.

Daugiau kaip prieš metus už 36-erių britų komiko Russello Brando ištekėjusi atlikėja vaizdo klipe atrodo lyg ilgėtųsi praeities. Užsienio žiniasklaida spėlioja, kad prieš sutikdama ir pamildama savo vyrą 27-erių Katy Perry veikiausiai turėjo „tą, kuris paspruko“ (angl. „The One That Got Away“).

Visas vaizdo klipas internete turėtų pasirodyti lapkričio 11-ąją. Ši data gana simboliška, nes klipo pabaigoje užrašoma – 11/11/11. Vaizdo klipe Katy Perry pasirodo su nupieštais komiškais „ūsiukais“, kitą akimrką guli ant lovos vilkėdama rožinę vestuvinę suknelę, o kitą rankoje gniaužia nuometą. Gerų ir blogų akimirkų kratinyje parodoma, kaip klipo herojės vyras palieka namus. „Norėčiau, kad nors dieną galėčiau grįžti atgal. Kitame gyvenime viską daryčiau kitaip“, – iš už kadro kalba Katy Perry.

„Ši daina parodo kitą mano pusę, kurios gerbėjai negalėjo pajusti iš ankstesnių „Teenage Dream“ albumo singlų. Manau, kad kiekvienas gali atrasti, kaip šią dainą susieti su savimi. Parašiau ją apie tai, kad kartais žmogui žadame amžinybę, tačiau viskas baigiasi, nes nepajėgiame to įvykdyti“, – apie „The One That Got Away“ sakė Katy Perry.

Beje, naujasis dainininkės klipas šiek tiek primena Rihannos kūrinio „We Found Love“ vaizdo klipą. Jame taip pat aptariami santykių pakilimai ir nuosmukiai.

Užsimena apie vyrų problemas?

Thesun.co.uk žurnalistai juokavo, kad vaizdo klipe pasirodydama su nupieštais ūsais Katy Perry solidarizuojasi su vyrais. Lapkritį jau kelinti metai pasaulyje vyksta viena žymiausių akcijų, skirtų kovai su prostatos vėžiu – „Movember“.

„Movember“ (angl. November) + ūsai (angl. moustache) – tai Australijoje prasidėjusi kampanija. Jos pradžioje keli australai sumanė sukurti forumą, kuris propaguotų vyrišką fizinę bei psichinę sveikatą ir tuo pačiu sugrąžintų ūsus į madą. Vyrai, palaikantys šį judėjimą visą lapkritį augina ūsus. Beje, šis judėjimas kasmet plečiasi – iš „Movember“ ūsų auginimo jis peraugo ir į „Novembeard“ (liet. lapkritis + barzda) – barzdos auginimą.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką