Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Brazilas su atsilošusia galva pasidalijo neįtikėtina savo gyvenimo istorija

Claudio Vieira de Oliveira
Claudio Vieira de Oliveira
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Claudio Vieira de Oliveira iš Monte Santo, Brazilijos, gimė turėdamas retą ligą, dėl kurios jo kūnas yra deformuotas. Neišsivysčiusios vyro rankos ir kojos yra išsisukusios ir sustabarėjusios, taigi jis vaikšto keliais, o galva – neįtikėtinai atsilošusi.

Medikai jo mamai buvo pasiūlę nemaitinti vaiko idant šis mirtų badu. Tačiau dabar Claudio Vieira de Oliveira – 37-erių. Jis džiaugiasi galėdamas gyventi turiningai ir, kaip pats sako, normaliai. Na, kiek tik tai šiomis aplinkybėmis yra įmanoma.

„Nuo pat vaikystės stengiuosi būti užsiėmęs ir daug dirbu. Man nepatinka visiškai priklausyti nuo kitų žmonių“, – „Daily Mail“ sakė jis. 

Būdamas aštuonerių Claudio Vieira de Oliveira išmoko vaikščioti keliais ir maldavo mamos, kad ji leistų lankyti mokyklą. Ten jam sekėsi puikiai: baigęs mokyklą aukštais įvertinimais jis įstojo į Feira de Santana universitetą ir įgijo buhalterio specialybę. Vyras reguliariai užsuka į mokyklą ir sako ten motyvacines kalbas. 

Savarankiškai Claudio Vieira de Oliveira moka įsijungti televizorių ar radiją, pakelti telefono ragelį, naudotis internetu. Viską daro pats, tam kartais pasitelkia rašiklį – įsikandus jį būna lengviau nuspausti reikiamus mygtukus. 

„Per visą gyvenimą išmokau adaptuotis pasaulyje. Dabar nesijaučiu kitoks. Aš normalus žmogus. Nematau pasaulio aukštyn kojomis“, – sako Claudio Vieira de Oliveira.

VIDEO: Brazilian man born with his head UPSIDE DOWN but fought a determined struggle for independence
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką