Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Cameron Diaz. Už savo nuodėmes ji neatsiprašinėja

Cameron Diaz
„Scanpix“ nuotr. / Cameron Diaz
Šaltinis: „Privatu“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiai šviesiaplaukei aktorei netrūksta nei grožio, nei talento, nei pasiūlymų filmuotis, nei pinigų.

Cameron turi neabejotiną privalumą: nors šlovė ir pripažinimas liejasi lyg iš gausybės rago, ji niekada nebuvo pasipūtusi ir nesirgo žvaigždžių liga. Vienas dizaineris apie Cameron pasakė: „Diaz nuolat kažką veikia ir daug juokiasi. Ji yra viena iš tų žvaigždžių, kurios abiem kojomis stovi ant žemės.“

Vardas, pavardė: Cameron Michelle Diaz.
Gimimo data, vieta: 1972 08 30, San Diegas, Kalifornija, JAV. 37 m.
Šeima, kurioje gimė: tėvas Emilio Diazas – išeivis iš Kubos, dirbo Kalifornijos naftos kompanijoje, o motina Billy Diaz – tos pačios kompanijos eksporto operacijų brokerė; mamos gyslomis teka anglų, vokiečių ir indėnų kraujas; Cameron turi vyresnius seserį ir brolį.
Šeiminė padėtis: netekėjusi; neturi vaikų.
Pasiekimai: buvusi manekenė, šiuo metu viena iš populiariausių ir daugiausia uždirbančių Holivudo aktorių.

Jos žavesio paslaptis – audringas seksas

Cameron mano, kad dabar, artėjant 38-ajam gimtadieniui, ji atrodo daug geriau nei jaunystėje. „Aš plaukioju, vaikštau, geriu daug vandens, stengiuosi taisyklingai maitintis ir pagal galimybes išsimiegoti. Kiekvieną rytą ir vakarą prausiuosi „Evian“ vandeniu. Tikrai nenoriu jo reklamuoti, tiesiog mano oda, prausiantis šiuo šaltinio vandeniu, išlieka stangri ir visuomet švyti“, – sako gražuolė.

Diaz sunku pavadinti grožio etalonu: pagal Holivudo standartus jos krūtinė mažoka, keturiskart lūžusi nosis (tiesa, įsikišus plastinės chirurgijos specialistams, ji tapo ideali). Vaikystėje dėl liesumo ir pernelyg plačios šypsenos aktorę pravardžiuodavo Skeletu. Tačiau, nepaisant to, dauguma žmonių mano, kad Cameron be galo žavi.

Ne paslaptis, jog Diaz – laisvų lytinių santykių propaguotoja. „Seksas – pats nuostabiausias ginklas kovojant su stresu. Man netgi atrodo, kad jis geriausia priemonė nuo visų negalavimų! Esu įsitikinusi, jog seksas privalo būti kiekvieno žmogaus kasdienio gyvenimo dalis. Tik tada mes būsime daug laimingesni!“ – sako visuomet besišypsanti šviesiaplaukė. Cameron tikina, kad mėgaujasi savo kūnu per lytinį aktą: šiai moteriai patinka, kai širdis ima daužytis kaip pašėlusi ir kūnu upeliais srūva prakaitas.

„Scanpix“ nuotr./Cameron ir dabartinis jos draugužis Alexas Rodriguezas stengiasi neafišuoti savo santykių.
„Scanpix“ nuotr./Cameron ir dabartinis jos draugužis Alexas Rodriguezas stengiasi neafišuoti savo santykių.

Nuo 15 metų paniro į meilės romanų sūkurį

Cameron neslepia, kad visuomet darė ir tebedaro daugybę kvailysčių. Būdama dar visai jauna, ji pozavo be liemenėlės fotografui, kuris vėliau pelningai šias drąsias nuotraukas pardavė. Ligi šiol Diaz vaikšto po parduotuves ir šluoja nuo lentynų beveik viską arba be saiko švaisto pinigus lošimo namuose. Ji nuolat pasakoja žiniasklaidai apie savo naujus meilės nuotykius ir atsitiktines pažintis.

Nors automobilį Cameron vairuoja beprotišku greičiu, dažniausiai ji visur vėluoja. Kartą gražuolė šviesiaplaukė netgi dalyvavo tikrose lenktynėse, tačiau pateko į avariją. Ir šią nelaimę Diaz sutiko kvatodamasi, nes dar vaikystėje ji įprato vaikščioti su randais ir mėlynėmis, kieme žaidė tik su berniukais. Būsima aktorė mušėsi ir išdykavo, o nuo 15 metų su ne mažesniu užsidegimu paniro į meilės romanų su vyresnių klasių vaikinais sūkurį.

Viename interviu Cameron prisipažino: „Ne kartą padariau dalykų, dėl kurių vėliau reikėjo atgailauti. Galiausiai man nusibodo atsiprašinėti už savo poelgius. Nejaučiu jokios sąžinės graužaties už savo nuodėmes. Man atrodo, kad žmogus privalo išlikti savimi bet kokioje situacijoje. Jei pats nesijausi kvailai, tai aplinkiniai tikrai nieko nepastebės. Aš užaugau tarp vyrų, todėl mano kūne pernelyg daug testosterono, kad sugebėčiau būti gera mergaitė.“

Į tėčio laidotuves – spalvotais marškinėliais

Pasak Cameron, labiausiai iš visų drabužių ji nekenčia liemenėlės. Atsakydama į kandžias replikas neva tokiais žodžiais ji trokšta tik pritraukti žmonių dėmesį, Diaz tikina, kad iš prigimties ji elgėsi lyg berniūkštis, o tokiam elgesiui įtakos, be abejo, turėjo jos tėtis – tipiškas kubietis, Lotynų Amerikos mačo.

Filmuojant juostą „Mano sesers globėjas“, mirė aktorės tėvas. 58 metų vyras, kurio niekada nevargino sveikatos problemos, susirgo gripu, kuris komplikavosi į stiprų plaučių uždegimą ir „sudegino“ Cameron tėvą per kelias dienas. Jis visuomet buvo linksmuolis, akimirksniu sugebėdavęs tapti kompanijos siela, todėl aktorė tėvo draugų paprašė į atsisveikinimo ceremoniją ateiti apsirengus spalvotais havajietiškais marškinėliais, o ne gedulingais drabužiais. Be to, Holivudo žvaigždė įtikino svečius neišlaidauti puokštėms ir vainikams: gėlėms skirtus pinigus Diaz pasiūlė paaukoti labdarai.

„Seksas – pats nuostabiausias ginklas kovojant su stresu. Esu įsitikinusi, kad jis privalo būti kiekvieno žmogaus kasdienio gyvenimo dalis.“

Su vienu vyru visą gyvenimą nesidalys guoliu

Palaikyti Cameron per tėvo laidotuves atvyko ir jos buvęs vaikinas Justinas Timberlake’as (29). Diaz – viena iš nedaugelio moterų, kuri ir po išsiskyrimo su buvusiais mylimaisiais geba palaikyti gražius santykius. Tačiau po paskutinio išsiskyrimo (2009 m.) su manekenu Paulu Sculforu (39) aktorė daugiau nei metus buvo vieniša.

„Žmonėms atrodo, kad jei moteris šalia savęs neturi jokio vyro, ji nevisavertė. O aš nenoriu skubotų santykių“, – teigia aktorė. Kartais Cameron balse, kalbant apie jausmus, galima išgirsti liūdesio gaidelę: „Knygose rašoma, kad kažkur tikrai yra TAS vienintelis, tačiau gyvenime ne visada tai pasitvirtina. Vaikystėje nelabai tikėjau pasakomis. Ir dabar jomis netikiu.“

Diaz gyvenime niekada netrūko gražių ir garsių vyrų, bet ji įsitikinusi, kad priklauso tam moterų tipui, kurios negalėtų visą gyvenimą dalytis guoliu su tuo pačiu vyru.

Cameron Diaz buvusieji:

Mattas Dillonas (47)
1995–1998 m.

Dvejus metus Cameron gyveno su aktoriumi, sakydama, kad jis yra jos gyvenimo meilė. Kalbama, jog pora išsiskyrė dėl Matto romano su dainininke Mariah Carey (40).

Jaredas Letto (38)
1999–2003 m.

Jie susižiedavo po pažinties prabėgus porai mėnesių. Cameron sužadėtuves nutraukė paaiškėjus, kad Jaredas rezgė romaną su Paris Hilton (29).

Justinas Timberlake’as (29)
2003–2006 m.

Nuo šio vyruko Cameron troško susilaukti vaikų ir su juo gyventi ilgai bei laimingai. Deja, aštuoneriais metais vyresnė mergina Justinui per daug priminė mamą.

Paulas Sculforas (39)
2008–2009 m.

Su gražuoliu Paulu aktorė pragyveno metus, o išsiskyrė dėl to, kad išblėso jų jausmai.
 

„Privatu“
Komentarai
Temos Cameron Diaz
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką