Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Izraelio nacionalistai ragina Bar Rafaeli mesti Leonardo DiCaprio ir tekėti už žydo

Bar Refaeli
„Scanpix“ nuotr. / Bar Refaeli
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nerimsta kalbos apie netrukus skambėsiančius aktoriaus Leonardo DiCaprio ir jo merginos gražuolės Bar Refaeli vestuvių varpus. Tačiau šios jungtuvėms pritaria toli gražu ne visi.

Supermodelis B.Refaeli yra viena sėkmingiausių Izraelio „eksporto prekių“. Pasaulinę šlovę pelniusi izraelietė gražuolė dabar raginama atsižvelgti į savo tautą. Latimes.com žiniomis, šalies nacionalistai ragina garsenybę netekėti už žinomo aktoriaus L.DiCaprio ir priimti jai dėl garsumo skirtą atsakomybės naštą prieš ateities kartas.

„Žyde gimei ne be priežasties. Tavo močiutė ir jos močiutė tikrai nesvajojo, kad viena iš jų anūkių vieną dieną paims ir pašalins jos šeimos ateities kartas iš žydų tautos. Supanašėjimas su kitomis tautomis visada buvo žydų tautos priešas“, – savo laiške B.Refaeli rašė vienas ryškiausių Izraelio radikaliųjų nacionalistų Baruchas Marzelis.

„Scanpix“ nuotr./Leonardo Dicaprio
Leonardo Dicaprio

Jis laišką modeliui perdavė per jos motiną, tačiau kreipimasis netruko išplisti spaudoje. B.Marzelis atstovauja organizacijos „Lehava“ interesams. Šios pagrindinis tikslas – užkirsti asimiliacijos su kitomis tautomis procesus Šventojoje žemėje.

Anot B.Marzelio, šis incidentas nėra asmeniškas. Jis pabrėžė, kad „neturi nieko prieš poną DiCaprio, kuris neabejotinai yra talentingas aktorius“, tačiau vistiek meldė B.Refaeli persigalvoti. „Atsigręžk į savo jausmus, pažvelk į ateitį ir praeitį. Netekėk už Leonardo DiCaprio, nekenk ateities kartoms“, – ragino jis.

Prieš 4-erius metus B.Marzelis panašų laišką išsiuntė kitai Izraelio gražuolei – Linor Abergil. Tąsyk jis prašė jos netekėti už lietuvio krepšininko Šarūno Jasikevičiaus ir neatsiskirti nuo žydų tautos. L.Abergil į raginimą neatsižvelgė ir ištekėjo už lietuvio, tiesa, vėliau išsiskyrė.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką