Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jennifer Lawrence prisipažino, kad raudonuoju kilimu žengia išgėrusi

Jennifer Lawrence
Žurnalo „Marie Claire“ viršelis/Jan Welters nuotr. / Jennifer Lawrence
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Aktorė Jennifer Lawrence (23 m.) gerbėjų ir kolegų mylima ir vertinama už paprastumą – ji nevaidina didelės žvaigždės ir visada tiesiai šviesiai sako tai, ką galvoja. Kaip, pavyzdžiui, ir naujame interviu – kad visada prieš eidama į svarbius renginius išgeria alkoholio dėl drąsos, nes labai jaudinasi. Galbūt būtent alkoholis ir kaltas dėl to, kad Jennifer Lawrence vis suklumpa ant raudonojo kilimo?

Štai duodama interviu žurnalui „Marie Claire“ aktorė sakė, kad jaučiasi ir elgiasi kaip normalus žmogus: valgo, geria ir... kartais pargriūna viešumoje.

Antrus metus iš eilės Jennifer Lawrence suklupo per „Oskarų“ apdovanojimus ir šie vaizdeliai kaipmat apskriejo internetą. Po šiųmetinio suklupimo kai kurie skeptikai net pradėjo įtarinėti, jog aktorė tai daro specialiai, siekdama kuo daugiau dėmesio.

„Scanpix“ nuotr./Jennifer Lawrence
„Scanpix“ nuotr./2013-aisiais Jennifer Lawrence pargriuvo eidama atsiimti laimėtos „Oskaro“ statulėlės

„Patikėkit, jeigu aš būčiau tai planavusi, būčiau pargriuvusi per „Auksinius gaublius“ ar Aktorių gildijos apdovanojimus, – juokdamasi skeptikams atkerta aktorė. – Niekada nebūčiau sąmoningai to dariusi antrus metus iš eilės per tą patį renginį. Esu kur kas gudresnė nei jūs manote!“

„Aš per daug kitus erzinu, nes kai atsiduriu ant raudonojo kilimo, esu labai susijaudinusi, dažniausiai dėl to, kad prieš tai išgėriau, ir tiesiog negaliu nefotobombinti ko nors, jeigu pasitaiko gera proga, – žurnalui „Marie Claire“ sakė aktorė. – Bet visada sau kartoju: po velnių, privalai nusiraminti – juk nenori nuolatos būti GIF'ų personažas.“

„Instagram“ nuotr./Jennifer Lawrence per „Auksinius gaublius“ norėjo sugadinti Taylor Swift interviu
„Instagram“ nuotr./Jennifer Lawrence per „Auksinius gaublius“ norėjo sugadinti Taylor Swift interviu
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką