Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kate Winslet: meilės trikampis, o gal kvadratas?

Kate Winslet
Scanpix nuotr. / Kate Winslet
Šaltinis: „Privatu“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Žinia apie Anglijos rožės vardu vadinamos aktorės Kate Winslet (34) ir jos vyro skyrybas buvo tarsi perkūnas iš giedro dangaus. Nors oficialiai skelbiama, kad šeima iširo „dėl tarpusavio nesutarimų“, sklando daugybė gandų apie tikrąsias skyrybų priežastis.

Vardas, pavardė: Kate Elizabeth Winslet.
Gimimo data, vieta: 1975 10 05, Berkšyras, Didžioji Britanija.
Tėvai: gimė bufetininkės ir plaukimo baseinų rangovo šeimoje.
Šeiminė padėtis: 1998–2001 m. buvo ištekėjusi už režisieriaus  Jimo Threapletono (35), su juo susilaukė dukters Mios Honey (9); 2003 m. ištekėjo už režisieriaus Samo Mendeso (44), su juo susilaukė sūnaus Joe Alfie (6); neseniai paskelbta, kad jiedu išsiskyrė.
Garsi: „Oskarą“ pelniusi aktorė.

Scanpix nuotr./Kate Winslet su vyru Samueliu Mendesu
Scanpix nuotr./Kate Winslet su vyru Samueliu Mendesu

Vardas, pavardė: Samuelis Alexanderis Mendesas.
Gimimo data, vieta: 1965 08 01, Berkšyras, Didžioji Britanija.
Tėvai: gimė universiteto profesoriaus ir vaikiškų knygų autorės šeimoje.
Šeiminė padėtis: nuo 2003 m. susituokęs su Kate Winslet, su ja susilaukė sūnaus Joe Alfie (6); neseniai paskelbta, kad jiedu išsiskyrė.
Garsus: „Oskaru“ apdovanotas kino ir teatro režisierius.

Pernelyg tobuli, kad keltų įtarimą

2003-iaisiais Karibų salose Kate ir Samas atšventė ramiai vestuves. Winslet tekėjo antrą kartą. Pripažintos aktorės ir ne mažiau garsaus režisieriaus santuoka buvo laikoma viena iš tvirčiausių, kūrybiškiausių sąjungų  Holivude. Ji atrodė tokia ideali, kad niekas nė neatkreipė dėmesio į tai, kad nuo praėjusių metų pabaigos ant raudonojo kilimo Kate pasirodydavo be vyro. Neužkliuvo ir tai, jog šiemet į „Oskarų“ teikimo ceremoniją ji atvyko viena, nors ligi šiol tokiuose renginiuose Kate ir Samas lankydavosi tik dviese – visiems buvo daug įdomiau paskaičiuoti, kiek milijonų aktorė išleido papuošalams ir suknelei nei pasiteirauti, kodėl šalia jos nėra sutuoktinio Samo. Ir staiga  žinia – Kate Winslet išsiskyrė! Ligi šiol niekas nesupranta, kaip reikėtų interpretuoti poros atstovų spaudai praneštą frazę „sutuoktiniai išsiskyrė šių metų pradžioje“.

Vyras nusuko į kairę?

Iš karto po skyrybų pasklido gandų, kad Winslet ir Mendeso  santuoka iširo dėl to, jog režisierius jau kurį laiką pernelyg artimai bendrauja su aktore Rebecca Hall (27). Samas ir Rebecca susipažino 2006–aisiais. Ligi šiol jie drauge dirba keliuose Londono ir Niujorko teatruose. Kate artimieji akimirksniu prisiminė, kad jai nepatiko šie vyro santykiai, ir ji jau nuo praėjusių metų  kažkodėl nutraukė bet kokius ryšius su Rebecca. Įdomiausia, kad Hall atsisako bendrauti su žiniasklaida, o Mendesas nepaliauja tvirtinęs, jog jo su Rebecca, išskyrus darbą, niekas nesieja. Tačiau Samo Mendeso draugai neslepia, kad Hall priklauso tokiam moterų tipui, kurios nuolat traukdavo Samą iki pažinties su Kate.

Scanpix nuotr./Rebecca Hall
Scanpix nuotr./Rebecca Hall

Vardas, pavardė: Rebecca Hall.
Gimimo data, vieta: 1982 03 03, Londonas, Didžioji Britanija.
Tėvai: gimė režisieriaus ir operos dainininkės šeimoje.
Šeiminė padėtis: netekėjusi; neturi vaikų.
Garsi: „Auksiniam gaubliui“ nominuota  aktorė.

Kate nebeištvėrė

Viena iš priežasčių, dėl kurios Winslet ryžosi skirtis, gali būti Samo įsitikinimas, kad Kate nėra ta moteris, su kuria jis norėtų praleisti likusį gyvenimą. „Samas nuo jos nutolo. Kai jiedu atvirai pasikalbėjo, jis pasakė: „Žmogaus negali įkvėpti santykiai su vienu asmeniu. Mano gyvenime niekada nebus santykių tik su vienu žmogumi. Yra begalė žmonių ir daugybė santykių.“ Tąsyk Kate jam atsakė: „O man norisi santykių su vienu žmogumi.“ Samas jai atkirto: „Tačiau tai nėra tai, ko aš noriu.“ Jiedu suprato, kad jų santuoka nebeturi ateities. Kate nenorėjo ardyti šeimos, todėl kentė keletą mėnesių, bet nebeištvėrė“, – pasakoja poros draugė.

Kaltas Leo?!

Po Winslet skyrybų  į artimą Kate ir Leonardo DiCaprio  draugystę imta kitaip žiūrėti. Pasak žiniasklaidos, dėl aktorės ir režisieriaus skyrybų kaltas Leo – neva Winslet ir Mendeso santuokoje jis septynerius metus  buvo tarsi penkta šuns koja. Kai ekranuose pasirodė juosta „Titanikas“ (1997), abu aktoriai nepaliaujamai kartojo, kaip stipriai jie vienas kitą myli ir vienas kitu žavisi. Filmavimo aikštelės kolegos teigė, kad Leo ir Kate – giminingos sielos. Kalbama, kad jų santykiai užsimezgė filmuojant „Titaniką“: neva DiCaprio buvo aistringai įsimylėjęs Kate, o ji nežinojo ką daryti, mat visuomet tikėjo, jog tikrąją laimę ir harmoniją gali pajusti tik su vyresniu vyru. Kate ir Leonardo lyg ir apsisprendė likti draugais.

1998 m. Winslet padėjo tašką „Kate ir Leo istorijoje“ ir ištekėjo už anglų režisieriaus Jimo Threapletono. Po dvejų metų gimė dukrytė. Dar po metų Winslet išsiskyrė. Threapletonas pareiškė: „Mes visuomet būdavome trise. Aš pavargau būti trečias.“ Visi nusprendė, kad jis kalba apie Kate karjerą ir kad vyras žmonai pavydėjo sėkmės. Kol Kate vaidino rūpestingą mamą ir žmoną, Leo paniro į depresiją, daug svaiginosi, gyveno su garsia manekene Gisele Bundchen (29), su kuria nuolat vaidijosi.

2002 m. Winslet susipažino su Mendesu, po metų ištekėjo, dar po vienerių gimė sūnus. DiCaprio susiėmė ir triumfuodamas  grįžo į kino pasaulį. Aplink jį nuolat sukiojosi ilgakojės manekenės.

Kartą Samas Mendesas jų namuose dažnai besilankančiam Leo pasiūlė su Kate nusifilmuoti jo režisuojamoje juostoje „Permainų kelias“ (2008). Jiedu vaidino sutuoktinių porą, o atvirose meilės scenose atsisakė dublerių. „Kate ir Leo meilės scenos... Nesakysiu, kad tai buvo paprasta. Maniau, jog bus lengviau. Juk tiek kartų žiūrėjau „Titaniką“... Kate ir Leo iš tikrųjų artimi. Jie nevaidina. Jie gyvena“, – prisipažino Samas. Atrodė taip, tarsi Mendesas niekaip negalėjo patikėti, kad Kate – ne jo gyvenimo moteris, nors ir yra jo žmona.

Sutuoktinio ryžtas nufilmuoti Winslet ir DiCaprio „Permainų kelyje“–  nesėkmingas bandymas įrodyti sau, kad „Kate ir Leo istorija“ yra tik mitas. Jis pradėjo tolti nuo žmonos, suartėjo su Rebecca Hall. Taip antras Kate vyras suprato, kad jos gyvenime jis liko trečias.

Po skyrybų DiCaprio uoliai guodžia Kate, kaip visada palaiko ją lyg tikras draugas. Kadangi šie taurūs ir platoniški santykiai tęsiasi jau 14 metų, todėl niekas nieko nedrįsta įtarinėti. Tik keista, kodėl Kate palieka vyrai, o Leo nė nesiruošia tuoktis – neseniai jis ir vėl išsiskyrė su ilgamete mergina Bar Refaeli. Ir Kate, ir Leo bendrauti atsisako su žiniasklaida.

Scanpix nuotr./Kate Winslet su Leonardo DiCaprio
Scanpix nuotr./Kate Winslet su Leonardo DiCaprio

Vardas, pavardė: Leonardo Wilhelmas DiCaprio.
Gimimo data, vieta: 1974 11 11, Los Andželas, JAV.
Tėvai: gimė teismo sekretorės ir menininko šeimoje.
Šeiminė padėtis: nevedęs; neturi vaikų.
Garsus: „Auksiniu gaubliu“ apdovanotas aktorius.

Kas toliau?

Sklinda kalbų, kad Kate vis dėlto susikrovė daiktus ir po septynerių gyvenimo metų Niujorke  nutarė kraustytis į Angliją. Pasak užsienio žiniasklaidos, Winslet šiuo metu labai pasimetusi ir nežino, ką toliau daryti. Gal Anglijoje, šalia tėvų ir geriausios draugės Emmos Thompson (50), Winslet ras nusiraminimą ir paguodą? „Kate labai reikia palaikymo, tačiau ji vis dar delsia dėl vaikų. Ji nenori išplėšti jų iš jiems įprastos aplinkos, kurioje gyvena atžalų draugai“, – sako aktorės bičiulė. 
 

„Privatu“
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką