Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lena. Neišlaikiusi egzaminų abiturientė netrukus taps milijoniere!

Lena ir jos prodiuseris Stefanas Raabas
Scanpix nuotr. / Lena ir jos prodiuseris Stefanas Raabas
Šaltinis: „Privatu“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vienas garsus Vokietijos prodiuseris, kuris nejautė ypatingos simpatijos Lenai, po Vokietijoje įvykusio „Eurovizijos“ atrankos konkurso pasakė: „Miela daina, saldi mergaitė, tačiau ji ne visada išdainuoja natas.“ Netgi tokio svarbaus žmogaus kritika negalėjo sustabdyti didėjančios simpatijos bangos lėliško grožio mergaitei.

Vardas, pavardė: Lena Meyer-Landrut.
Gimimo data, vieta: 1991 05 23, Hanoveris, Vokietija. 19 m.
Šeima, kurioje gimė: Lenos senelis iš tėvo pusės (kilęs iš Estijos) Sovietų Sąjungoje buvo garsus Vakarų Vokietijos ambasadorius; tėtis su Lenos mama išsiskyrė tada, kai mergaitei buvo dveji.
Šeiminė padėtis: netekėjusi.
Pasiekimai:  2010 m. „Eurovizijos“ nugalėtoja.

Tekės už Rybako?

Norvegai iš karto pajuto prielankumą šiai žaviai būtybei. Ir nenuostabu! Juk pernykštis „Eurovizijos“ nugalėtojas Aleksandras Rybakas (24) nuo pat pradžių neslėpė savo simpatijų vokietei. Akimirksniu pasklido kalbų, kad Rybakas su Lena draugauja jau daugiau nei trejus metus ir netgi ketina susituokti. Tačiau iš tokių „ateities planų“ vokietaitė tik juokiasi.
Kad Lena nugalėtų, jai nereikėjo rengti jokio šou. Maža to, mergina tikrai neapdovanota išskirtiniu vokalu. Teigiama, kad Lenai pergalę lėmė jos asmeninis žavesys. Atlikėja pavergia ne tik natūralumu, bet ir išskirtiniu charakteriu, elgesiu. Kai Lena dar kartą atliko nugalėtojos dainą, ji turbūt pamiršo, kad salėje niekas nesupranta vokiškai, todėl prabilo gimtąja kalba: „Visiškai nebežinau, kas toliau. Kur dabar man eiti? Aš tiesiog stoviu ir vis dar tebemalu liežuviu.“

Scanpix nuotr./2010 m. Eurovizijos laimėtoja Lena
Scanpix nuotr./2010 m. Eurovizijos laimėtoja Lena

Nusifilmavo nuoga ir tuo didžiuojasi

Lena nė neketino tapti dainininke. Ji šoko įvairiausių stilių šokius – nuo baleto iki hiphopo ir filmavosi vokiečių televizijos filmų epizoduose. Žurnalistai atrado dvejų metų senumo realybės šou epizodą, kuriame Lena nusifilmavo nuoga. Pagal scenarijų ji su simpatišku jaunuoliu naktį įsibrauna į svetimus namus ir baseine juos apima aistra. Erotinė scena tęsiasi tris minutes. Policija aptinka įsimylėjėlius, ir jie pasprunka.
Dauguma tikėjosi, kad nepadorus merginos elgesys prieš filmavimo kameras atbaidys didžiąją dalį simpatiškos vokietukės gerbėjų, bet taip neatsitiko. Lena ramiai paaiškino šį savo poelgį: „Aš tai padariau ir manau, kad viskas OK! Juk ne pornojuostoje filmavausi! Nuo 12 metų svajoju tapti aktore. Kai man pasiūlė nusifilmuoti šiame epizode, supratau, kad turiu puikią galimybę atkreipti į save dėmesį. Pasakykite man priežastį, dėl kurios turėčiau susigėsti? Mūsų šeimoje sakoma: „Į šiandienos laikraštį rytoj vynios žuvį.“

Vokietijos didvyrė, praminta Snieguole

Po pergalės „Eurovizijoje“ Lena tapo Vokietijos tautos didvyre. Ją asmeniškai sveikino ne tik vokiečių minia, bet ir aukščiausi šalies politikai. Tai suprantama, nes pergalę Vokietija šiame dainų konkurse paskutinį kartą šventė prieš 28 metus.
Kalbama, kad Europą Lena pakerėjo savo žavesiu ir originalumu. Devyniolikmetė nieko nesidrovi ir neieško žodžių kišenėje. Merginą bandė kritikuoti už prastą anglų kalbą, bet Lena atkirto, jog kalba taip, kaip ją mokė mokykloje. Beje, jei kam nors nepatinka jos tartis, atlikėja specialiai neteisingai dar kartą pakartoja ištartą frazę! Lena nevengia ir žargonų. Pirmasis žodis, kurį ji užrašė Auksinėje garbingų Hanoverio svečių knygoje, buvo „vau“, o paskui „kieta“.
Dėl juodų plaukų ir baltos odos vietos žiniasklaida ją vadina Snieguole. Ir jaunimas, ir pagyvenę vokiečiai krykštauja iš laimės. Jie džiaugiasi, kad Lenos dėka kaimyninės tautos vokiečius pamatė kitokius, t. y. Vokietijoje gyvena ne nuobodūs pedantai, bet žmonės, kurie moka ir mėgsta linksmintis.

Būsima milijonierė

Kitą dieną po pergalės dainų konkurse mergina pareiškė, kad likusių egzaminų nelaikys su kitais abiturientais, ir jai buvo suteikta teisė mokyklą baigti eksternu. Jei šiemet Lena ir nespėtų baigti mokyklos, skurdas ir bedarbystė artimiausiu metu merginai tikrai negresia.
Dar iki „Eurovizijos“ finalo trys Lenos dainos sukosi populiariausių Vokietijos singlų penketuke, o hitas „Satellite“, kuris jai pelnė pergalę Osle, iki tol spėjo atsidurti 11 šalių topų viršūnėse ir buvo parduota daugiau nei 500 000 jo kopijų. Gerbėjai graibstyte graibsto ir pirmąjį Lenos albumą. Žinant, kad nuo kiekvienos parduotos kompaktinės plokštelės Lenai atitenka 10 proc. honoraro, per pastaruosius kelis mėnesius mergina jau uždirbo apie 80 000 eurų (apie 276 000 litų).
Tai dar ne viskas. Vokiečiai lyg pamišę perka įvairiausią atributiką su Lenos atvaizdu: marškinėlius, puodelius, vėliavas... Vien už tai į atlikėjos sąskaitą kas mėnesį įplaukia apie 5 000 eurų (apie 17 000 litų).
„Eurovizijos“ nugalėtojos laukia koncertiniai turai. Už kiekvieną koncertą dainininkei bus mokama po 10 000 eurų (apie 34 500 litų). Žurnalistai prognozuoja, kad artimiausiu metu ši vokietė taps milijoniere, o Lenos prodiuseris sako, jog 2011 m. mergina antrąkart iš eilės dalyvaus „Eurovizijoje“ ir bandys savo šaliai išsaugoti tik ką iškovotą nugalėtojos titulą.

Vokiečiai lyg pamišę perka įvairiausią atributiką su Lenos atvaizdu: marškinėlius, puodelius, vėliavas... Vien už tai į atlikėjos sąskaitą kas mėnesį įplaukia apie 5 000 eurų (apie 17 000 litų).

„Eurovizijos“ konkursų nugalėtojai:

Aleksandras Rybakas (24)
Norvegija, 2009 m.
Daina „Fairytale“

Neseniai Aleksandras pusiau juokais, pusiau rimtai prisipažino esąs gėjus. Lena žurnalistams patvirtino, kad matė, kaip Rybakas su konkurso vedėju ne kartą buvo užsidarę vyrų tualete.

Dima Bilanas (28)
Rusija, 2008 m.
Daina „Believe Me“

Dima tapo pirmuoju Rusijos atstovu, laimėjusiu „Euroviziją“. 2006 m. vaikinas su daina „Never Let You Go“ užėmė 2–ąją vietą.

Marija Šerifovič (25)
Serbija, 2007 m.
Daina „Molitva“

Kai konkurse nugalėjo ši unikalaus balso savininkė, išoriškai panaši į vyrą, žiniasklaidoje pasirodė straipsnių su pavadinimu „Lesbietės užkariauja pasaulį“. Dainininkė tokių kalbų neneigė.
 

„Privatu“
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką