Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po šiltu ir dosniu Alos Pugačiovos sparneliu

Ala Pugačiova
AOP nuotr. / Ala Pugačiova
Šaltinis: „Privatu“
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Mano širdis priklauso Alai Pugačiovai“, – tą pačią frazę gali ištarti du vyrai – buvęs primadonos sutuoktinis Filipas Kirkorovas ir dabartinis jos širdies draugas Maksimas Galkinas.

Kodėl du jauni, talentingi, perspektyvūs ir turtingi vyrai vietoj smagių pasimatymų su jauniklėmis pasirinko jiems į motinas tinkančios damos draugiją?

Scanpix nuotr./Maksimas Galkinas
Scanpix nuotr./Maksimas Galkinas

Maksimas Galkinas: ar jis taps penktuoju močiutės vyru?

Tikrasis vardas, pavardė: Maksimas Galkinas.
Gimimo data, vieta: 1976 06 18, Maskva. 33 m.
Šeima, kurioje gimė: tėvas – karininkas, mama – mokslininkė.
Šeiminė padėtis: nevedęs; neturi vaikų.
Veikla: Rusijos estrados atlikėjas, aktorius, televizijos laidų vedėjas.

Mums tiesiog gera kartu

Kodėl jaunas, talentingas, Rusijos svajonių jaunikiu vadinamas Maksimas Galkinas laiką leidžia su į 7–ąją dešimtį įkopusia scenos veterane Ala Pugačiova? Turbūt tai pati didžiausia pramogų pasaulio mįslė, kurios įminti nelemta nė vienam. Tačiau dailaus aštrialiežuvio gerbėjos vis dar gali užkariauti M. Galkino širdį, nes jis neketina vesti Rusijos estrados primadonos. Beje, kalbos apie artėjančią žvaigždžių santuoką netyla nuo tos akimirkos, kai 2005 m. A. Pugačiova išsiskyrė su ketvirtuoju vyru F. Kirkorovu.
Ala net nesiruošia įsižeisti, kad jos širdies draugu vadinamas jaunuolis nenori jos vesti prie altoriaus: „Mums tiesiog gera būti kartu.“
„Nemanau, kad visus santykius turėtų vainikuoti kelionė į Civilinės metrikacijos skyrių, kuriame rūsti tetulytė iškilmingai ištaria: „Brangūs jaunavedžiai!..“ – jai antrina Maksimas.

Susitikę pajuto sielų giminystę

Vienas iš populiariausių Rusijos komikų tvirtina, kad laiką su į motinas jam tinkančia primadona leidžia ne dėl šlovės ar pripažinimo: „Niekada ir su niekuo nesirodžiau viešumoje norėdamas pasiafišuoti. Jei šalia manęs yra moteris, vadinasi, mus sieja draugystė arba meilė.“
M. Galkinas ligi šiol su jauduliu prisimena susipažinimo su A. Pugačiova akimirką. Tai nutiko 2001 metais. Festivalyje „Slavianskij bazar“ mus supažindino F. Kirkorovas, nors jis to nelabai nori prisiminti. Mudu su Ala pažinojome vienas kitą, ne kartą matėme televizoriaus ekrane, tačiau oficialiai vienas kitam mus pristatė būtent Filia: „Alisa, štai – Pudingas. Pudinge, štai – Alisa“, – prisimena Maksimas.

Po ilgo pokalbio būsima pora pajuto sielų giminystę. Jie išsiaiškino, kad iš gyvenimo trokšta tų pačių dalykų, jų vienodas požiūris į šeimą ir draugus. Ala neslepia, kad jaučiasi laiminga būdama šalia M. Galkino. Kiekvieną laisvą minutę jiedu stengiasi praleisti tik dviese.

„Galime drauge nuvažiuoti pas ką nors į svečius užmiestyje tam, kad pasėdėtume draugų kompanijoje, pabūtume gryname ore, pažaistume stalo žaidimus, tačiau jei pasitaiko proga, laiką leidžiame dviese namuose, žiūrėdami gerą filmą. Gali nesutapti mūsų požiūriai scenos klausimais (kur, kada ir su kokiu repertuaru koncertuoti), tačiau dėl likusių gyvenimo sričių mudu ginčijamės retai. Svarbiausia – mums nenuobodu. Kodėl taip yra? Nežinau...“ – mįslingai užbaigia garsus Rusijos komikas.

Jis gėjus???

M. Galkino gyvenimo biografijos tyrinėtojai vieningai sutaria, kad A. Pugačiova – vienintelė moteris, su kuria jis pasirodė viešai. Šis vyrukas niekada nebuvo įsipainiojęs į ilgalaikius meilės nuotykius su priešingos lyties atstovėmis. Dėl tokio neįprasto gyvenimo būdo imta kalbėti, kad Maksimas nekenčia moterų ir yra subtilus vyriško grožio vertintojas.
Geltonoji spauda M. Galkiną bando suporuoti su jo kolega Sergejumi Drobotenko (41) – neva jie drauge yra nuo 2000–ųjų, o romanas su A. Pugačiova – tik akių dūmimas. Gandų skleidėjai šnabždasi, kad Maksimas su Sergejumi apsistoja tame pačiame viešbučio numeryje, dažnai laiką leidžia tik dviese ir vienas į kitą žiūri įsimylėjusiomis akimis. Kalbama, jog paparacams netgi pavyko nufotografuoti, kaip šie vyrukai bučiuojasi prie laiptinės. Tačiau Rusija nelinkusi taip lengvabūdiškai tikėti netradicine savo numylėtinio orientacija. Juk negali Rusijos estrados primadona mylėti homoseksualo!

Scanpix nuotr./Filipas Kirkorovas
Scanpix nuotr./Filipas Kirkorovas

Filipas Kirkorovas: tai buvo tikra meilė!

Tikrasis vardas, pavardė: Filipas Kirkorovas.
Gimimo data, vieta: 1967 04 30, Varna, Bulgarija. 42 m.
Šeima, kurioje gimė: tėvas – dainininkas, mama – namų šeimininkė.
Šeiminė padėtis: 1994-2005 m. buvo vedęs Rusijos estrados primadoną Alą Pugačiovą (61); neturi vaikų.
Veikla: dainininkas, tituluojamas Rusijos popkaraliumi.

Pats kaltas!!!

Didžioji Rusijos popkaraliaus meilė – A. Pugačiova – tikriausiai dabar negyventų su M. Galkinu, jei Filipas nebūtų jų supažindinęs. 2001–aisiais visi aptarinėjo A. Pugačiovos ir F. Kirkorovo porą ir nesimatė nė menkiausio jų santykius galinčio užtemdyti debesėlio.
Vis dėlto simpatiškas jaunuolis su puikiu humoro jausmu gana gudriai apsuko primadonos galvelę. Nuo jų pažinties prabėgus metams, Ala į viešumą išėjo lydima Maksimo, vėliau visiškai nesidrovėdama dažnai lankėsi ir jo bute, ir užmiesčio viloje. Keista, kad A. Pugačiova su Filipu išsiskyrė tik 2005–aisiais, nors iki tol ketverius metus buvo kalbama apie atlikėjos blaškymąsi tarp dviejų vyrų.

Alai neprilygsta jokia kita moteris

Mažai kas tiki, kad F. Kirkorovas daugiau niekada neves.
 „Po pažinties ir bendro gyvenimo su tokia moterimi kaip Ala nebeįsivaizduoju savęs su jokia kita moterimi. Tiksliau, įsivaizduoti galiu, bet eiti drauge per gyvenimą, kartu pabusti ir užmigti – ne! Nesvarbu, kad scenoje vaidinu supermačo, bet kai nusileidžia scenos uždanga, mano širdis iš karto užsiveria“, – prisipažįsta Rusijos popkaralius.

F. Kirkorovas neslepia, kad solistas jis ne tik scenoje, bet ir gyvenime. Atlikėjas teigia, jog yra vienišas ne dėl kažkokių ypatingų priežasčių, o iš pašaukimo. „Mano profesija savanaudiškai atplėšė mane nuo išorinio pasaulio ir asmeninio gyvenimo. Aš visą dėmesį sutelkiau į darbą“, – sako Filipas.
Vyras neslepia, kad jo jausmai Alai vis dar neišblėso: „Taip, tai buvo tikra meilė. Juokingiausia, kad aš ligi šiol esu ją įsimylėjęs.“
 

„Privatu“
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką