Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pristatytas pirmasis Angelinos Jolie režisuoto filmo „Unbroken“ anonsas

Angelina Jolie ir Louisas Zamperini
Kadras iš „Youtube“ / Angelina Jolie ir Louisas Zamperini
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sekmadienį kino kompanija „Universal Pictures“ pristatė pirmąjį aktorės Angelinos Jolie (38 m.) režisuoto filmo „Unbroken“ anonsą.

Australijoje filmuotame filme bus pasakojama tikrais faktais paremta buvusio olimpinio atleto Louiso Zamperini (97 m.) istorija. Šis ilgųjų distancijų bėgikas dalyvavo 1936 metais vykusiose Berlyno olimpinėse žaidynėse ir atkreipė Vokietijos nacių lyderio Adolfo Hitlerio dėmesį.

Prasidėjus Antrajam pasauliniam karui, Louisas Zamperini užsirašė į JAV armijos oro pajėgas, tačiau jo lėktuvui sudužus Ramiajame vandene, buvęs bėgikas pateko į japonų nelaisvę, kurioje išbuvo iki karo pabaigos ir patyrė žiaurų kalintojų elgesį.

Filmas „Unbroken“ buvo kuriamas pagal rašytojos Lauros Hillenbrand biografinę knygą apie Louisą Zamperini.

Filme buvusį atletą įkūnijo britų aktorius Jackas O'Connellis (22 m.). „Unbroken“ kino teatrus pasieks gruodžio 25-ąją.

VIDEO: Pirmasis Angelinos Jolie režisuoto filmo „Unbroken“ anonsas
Pirmasis Angelinos Jolie režisuoto filmo „Unbroken“ anonsas

„Perskaičiau nuostabią Lauros Hillenbrand knygą ir buvau taip sujaudinta didvyriškos Louiso Zamperini istorijos, kad iškart pradėjau kovoti dėl galimybės sukurti šį filmą. Louisas yra tikras didvyris ir itin humaniškas, tikintis ir narsus žmogus. Jaučiuosi labai pagerbta, kad turiu galimybę papasakoti jo įkvepiančią istoriją“, – yra sakiusi Holivudo aktorė.

„Unbroken“ yra antrasis Angelinos Jolie režisuotas filmas – „Oskaro“ laureatė kaip režisierė debiutavo 2011-aisiais su filmu „Kraujo ir medaus žemėje“ („In the Land of Blood and Honey“). Ši juosta pasakojo serbo kario ir bosnės meilės istoriją per praeito amžiaus dešimtame dešimtmetyje vykusius Balkanų karus.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką