Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

20 000 Lt savo verslo pradžiai!

Verslauk
Verslauk
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

20 000 Lt ir galimybė sėdėti minkštoje ir patogioje įmonės vadovo kėdėje. Viskas, ko reikia – tai originali, įdomi, inovatyvi verslo idėja ir patikima komanda tai idėjai įgyvendinti. Vilniaus miesto savivaldybė jau šeštus metus įgyvendina projektą ,,Globa jaunimo verslumui ugdyti ir skatinti“ ir kviečia 18–29 metų aktyvų, energingą, talentingą, turintį rimtų planų ateičiai jaunimą iš Vilniaus dalyvauti konkurse ,,Verslauk!“ , pristatyti savo verslo idėjas, planus ir gauti 20 000 Lt subsidiją.

Šie metai ypatingi, nes tik krizės laikotarpiu gimsta didžiosios įmonės,  tad norime padrąsinti jaunimą nenumarinti originalių verslo planų ir greičiau imtis veiksmų dalyvaujant projekte, skirtame verslumo ugdymui, sėkmingai integracijai į darbo rinką, naujų darbo vietų kūrimui bei emigracijos stabdymui.

Velomobiliai, mobiliosios pirtelės, finansinės konsultacijos, interjero ir reklamos dizainas, skalbykla studentų bendrabutyje ir kitos – tai ankstesnių metų nugalėtojų įgyvendintos idėjos, dabar džiuginančios visus Lietuvos gyventojus ir svečius. Igyvendinant šį projektą įsikūrė daugiau nei 40 naujų įmonių, kuriose sukurta daugiau nei 100 naujų darbo vietų. Apie tai, kaip sekasi jauniesiems  verslininkams, galite paskaityti projekto tinklalapyje www.verslauk.lt

Tiems, kurie iš tikrųjų nori savo svajonę paversti realybe, patartina nesnausti. Organizatoriai ragina pasidomėti, ko labiausiai trūksta ir reikia patiems dalyviams, jų draugams, aplinkiniams ir artimiems žmonėms, miestui. Užregistruoti savo idėją projekte reikėtų iki rugsėjo 27 dienos adresu www.verslauk.lt apibrėžiant savo verslą, būsimus klientus ir nurodant argumentuotus motyvus, kodėl idėją būtina paremti. Jau turintiems verslo idėją patartina jos neatsisakyti, o dar labiau plėtoti, brandinti, tobulinti ir pristatyti.

Nepatekusieji į laimėtojų sąrašą praėjusiųjų metų projekto dalyviai nesijaučia pralaimėję. Jaunieji verslininkai tvirtina, jog kartais svarbiau ne pinigai, o įgytos žinios, padrąsinimas, nauja patirtis.

Projekto organizatoriai ir vykdytojai užtikrina  pateiktų verslo idėjų konfidencialumą, o su jomis susipažins tiktai nedidelė ekspertų komisija sudaryta  iš kompetentingų verslininkų, universitetų dėstytojų, savivaldybės atstovų ir verslo konsultantų. Kaip teigia organizacijos „Antigravity ventures“  rizikos kapitalo projektų direktorius Mindaugas Rutkauskas: „Investuotojų nedomina idėjų vagystė. Paprastai jie patys turi nemažai idėjų, tačiau jų įgyvendinimui vis pritrūksta atsidavusių, iniciatyvių komandų. Todėl investuotojui atrasti gerą idėją su komanda, kuri gali tą idėją įgyvendinti, yra žymiai paprasčiau, nei pasivogus idėją ieškoti, kas galėtų ją taip pat entuziastingai įgyvendinti, kaip idėjos autoriai”.

Maža paslaptis: Rizikos kapitalo fondas „Antigravity ventures“  projekte „Verslauk!“ ieško idėjų, į kurias galėtų investuoti ir žymiai didesnes sumas nei 20 000Lt. Tad visi norintys tapti jaunaisiais verslininkais raginami stebėti renginio reklamą su šūkiu „Verslauk!“ mieste, televizijoje ar savo mokymosi įstaigoje, sekti pateiktą informaciją ir dalyvauti projekte.

Daugiau informacijos: www.verslauk.lt

Komentarai
Temos Verslas, Vilnius
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką