Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Koncerno „Achemos grupė“ vadovu tapo Rimvydas Vaštakas

R.Vaštakas: „„Kompanijos neturėtų tuo piktnaudžiauti, ypač jei parduodami bilietai į sėdimas vietas.“
BFL nuotr. / Rimvydas.Vaštakas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Rugsėjo 26 dieną vykusiame koncerno „Achemos grupė“ valdybos posėdyje patvirtintas naujasis valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius. Valdybos pirmininku tapo Kęstutis Balutis, o koncerno generalinio direktoriaus pareigas laikinai ėjusį Romualdą Žadeiką pakeitė Rimvydas Vaštakas.

Anot Lietuvos verslo konfederacijos prezidento ir koncerno „Achemos grupė“ valdybos pirmininko pavaduotoju išrinkto Valdo Sutkaus, valdyba nuo šiol dirbs susitelkusi:„Džiugu, kad po pertraukos pagaliau įvyko valdybos posėdis ir pirmieji sprendimai rodo, jog valdyba nusiteikusi sutelktam darbui. Tai patvirtina ir faktas, kad dėl sprendimų priėmimo balsavo visi penki valdybos nariai“ , – teigė V.Sutkus.

UAB „VIP Viešosios informacijos partneriai“ nuotr./Kęstutis Balutis
UAB „VIP Viešosios informacijos partneriai“ nuotr./Kęstutis Balutis

Koncerno atstovai teigia, kad naujojo valdybos pirmininko patvirtinimas leis valdybai dirbti efektyviai, priimti reikalingus sprendimus dėl koncerno investicijų, plėtros ir sandorių su kitomis įmonėmis.

Koncernas numato didesnį dėmesį skirti žaliosios energetikos projektams ir aplinkosaugai.

„Achemos grupės“ generalinio direktoriaus pareigas pradėjęs eiti R.Vaštakas yra dirbęs Lietuvos Respublikos susisiekimo viceministru, 2000 – 2003 metais buvo Seimo nariu, laivų krovos bendrovės „Klaipėdos Smeltė“ direktoriumi, dirbo Vokietijos bendrovėje „Siemens“, bendrovėje „Eika“ Klaipėdos regiono vadovu.

 „Achemos grupė“ praėjusiais metais į valdomų įmonių plėtrą ir modernizaciją investavo 182 mln. litų, šiemet iš viso planuoja investuoti panašią sumą, bus stiprinamos strategines verslo sritys: trąšų gamyba ir prekyba, krovos ir logistikos veikla. Koncernas numato didesnį dėmesį skirti žaliosios energetikos projektams ir aplinkosaugai.

Koncerno valdyba, kurią šiuo metu sudaro Lyda Lubienė, Valdas Sutkus, Kęstutis Balutis, Kasparas Jurgelionis ir Rimantas Rėklaitis, buvo perrinkta visuotiniame akcininkų susirinkime rugsėjo 19 dieną.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką