Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nesuskubusiems pasirūpinti nakvyne per Jūros šventę teks miegoti palapinėse

Jūros šventė
Jūros šventė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pajūryje juokaujama, kad per jūros šventę klaipėdiečius aplanko būti ir nebūti giminaičiai. Į duris besibeldžiantys atvykėliai atkapsto net ir ploniausią giminystės giją, siejančią juos su klaipėdiečiais. Ir ne veltui. Kur pernakvoti per tris dienas šurmuliuosiančią šventę, rasti jau beveik nebeįmanoma.

Vietos užrezervuotos ir prabangiuose, ir pigesniuose viešbučiuose. Nakvyne juose atvykėliai pasirūpino dar prieš mėnesį kitą. Štai keturių žvaigždučių viešbutyje „Amberton Klaipėda“, į kurį iš šventės šurmulio grįžti galima pėstute per kelias minutes, o kai kurie šventės renginiai  matomi tiesiog pro langą, likusios tik kelios vietos.

Registratorė patikina, kad neužrezervuoti – patys brangiausi apartamentai. Už nakvynę juose tenka mokėti 350 eurų. Tačiau nė neabejojama, kad iki šventės pradžios ir šitų vietų neliks.

Klientų sujudimą prieš Jūros šventę pajuto ir prabangūs Klaipėdos viešbučiai, ir  pigiausias apgyvendinimo paslaugas teikiantys kempingai. 

Antplūdį pajuto ir pigesnes apgyvendinimo paslaugas teikiančios įstaigos. Giruliuose įsikūrusiame  kempinge – nė vieno laisvo poilsio namelio.

„Viskas rezervuota, matyt, jūros šventei. Galim pasiūlyti tik teritoriją, kur statomos palapinės ir nameliai ant ratų.

Para  palapinei kainuotų  iki 20 litų, kemperiui – iki 60 litų, priklausomai nuo pageidaujamų papildomų paslaugų“, – paskaičiuoja kempingo administratorė.

 Panaši situacija ir Palangoje. Tik nežinia, ar dėl šiltų orų, ar dėl artėjančios Jūros šventės, vietą nakvynei surasti jau sunku.

Turizmo specialistai neradusiems vietos nakvynei juokaudami siūlo prabangiausius  Palangoje  apartamentus, kur nakvynės kaina  – 2 tūkstančiai  litų. 

Turizmo ir informacijos centro darbuotojai, tikina gal perskambinę visiems privatininkams dar rastų  vietą, kur nakvynė parai atsieitų 25 litus.

Jei laisvo kambario taip ir neatsirastų, Palangos turizmo specialistai  pasiūlo pasižvalgyti kurorto prieigose įsikūrusiame kempinge. Ten, esą, vietos galima rasti beveik visada.  

Pridurdami dar pajuokauja, kad, jei jau visai striuka, laisvi yra patys prabangiausiai Palangos apartamentai.

Jie  – „Vanagupės“ viešbutyje, kur dar neseniai buvo įsikūrusi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės. Tokia prabangi nakvynė atsieitų 2 tūkstančius litų. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką