Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

PZU S.A. įsigyti iki 100 proc. „Lietuvos draudimo“ akcijų leista su viena sąlyga

PZU
BFL/Tomo Lukšio nuotr. / PZU
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Konkurencijos taryba PZU S.A. leido įsigyti iki 100 proc. „Lietuvos draudimo“ akcijų tik su sąlyga, kad PZU S.A. perleis verslą, susijusį su „PZU Lietuva“ vykdoma sausumos transporto priemonių, išskyrus geležinkelio transporto priemones, (toliau - KASKO) draudimo ir turto draudimo veikla.

Konkurencijos taryba pritarė UAB „PricewaterhouseCoopers“ paskyrimui patikėtiniu, kuris turės stebėti ir vertinti, ar PZU S.A. tinkamai įgyvendina Konkurencijos tarybos nustatytas koncentracijos vykdymo sąlygas ir įpareigojimus.

Konkurencijos taryba, atlikusi koncentracijos vertinimą, nustatė, kad dėl dviejų draudimo bendrovių susijungimo KASKO draudimo ir turto draudimo rinkose galėtų būti itin apribota konkurencija.

Reaguodama į Konkurencijos tarybos išvadas, PZU S.A. pasiūlė prisiimti įsipareigojimus, kurie panaikintų konkurencijos problemas.

Konkurencijos taryba nekonfidencialų įsipareigojimų tekstą savo interneto svetainėje pateikė viešai konsultacijai. Nuomones dėl įsipareigojimų pateikė draudikai, Lietuvos bankas ir kiti asmenys. Atsižvelgdama į  rinkos dalyvių ir kitų asmenų pateiktas nuomones, PZU S.A. patikslino savo įsipareigojimus.

Konkurencijos taryba, įvertinusi patikslintus PZU S.A. įsipareigojimus, nustatė, kad įsipareigojimai yra tinkami.  Įgyvendinus PZU S.A. įsipareigojimus nepadidėtų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų užimamos KASKO draudimo ir turto draudimo rinkos dalys, o  konkurentams ar potencialiems konkurentams būtų sudaryta galimybė įsigyti ir veiksmingai konkurencijai svarbias „PZU Lietuva“ verslo dalis.

informacija
LIETUVOS DRAUDIMAS, AB centrinė buveinė
Vadovas: Kęstutis Šerpytis Darbuotojų sk.: 1138 2015m . Pajamos: > 100 mln. Eur
GJENSIDIGE, draudimo AB Vilniaus klientų aptarnavimo skyrius
Vadovas: Marius Jundulas Darbuotojų sk.: 756 2015m . Pajamos: 50 - 100 mln. Eur
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką