Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skristi iš Šiaulių į Antaliją kvies ir šiauliečio dainininko Gyčio Paškevičiaus baladės

Šiaulių oro uostas
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Šiaulių oro uostas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiaulių oro uostas ir kelionių organizatoriaus „Go Planet Travel“ oficialiai pranešė apie numatomus tiesioginius skrydžius iš Šiaulių į Turkiją. Kainos dar neatskleidė, tačiau patikino, kad jos bus tikrai patrauklios ir vidutines pajamas turinčioms šeimoms. Užsisakyti bilietus bus galima jau gegužės 29 dieną Šiaulių arenoje vyksiančiame specialiame Gyčio Paškevičiaus koncerte.

Šiaulių oro uosto (SQQ) direktorius Romas Mikšys oficialiai pranešė, kad jo vadovaujamos bendrovės šaukinys „SQQ“ nuo šiol keleivinių lėktuvų pilotams bus dar labiau žinomas. Oro uostas jau sutaręs su kelionių operatoriumi „Go Planet Travel“ bei skrydžių bendrove „Grand Cru Airlines“. Dar tariamasi tik dėl smulkmenų.

Direktorius teigia, kad šią vasarą liko tik įrengti stovėjimo aikštelę automobiliams.

Direktorius teigia, kad šią vasarą liko tik įrengti stovėjimo aikštelę automobiliams. Šį klausimą turi išspręsti miesto savivaldybė.

Skaičiuojama, kad lėktuve skris apie 140 keleivių. Tikinama, kad apie 30 jų bus iš Latvijos. „Dėl patogaus atstumo ir mažų mokesčių vienas keleivis gali sutaupyti per 400 litų vien kelionės išlaidų, kurios į bilietą dažniausiai neįskaičiuojamos“, – teigė direktorius R.Mikšys

Pirmasis skrydis numatomas rugsėjo 4 dieną, ketvirtadienį. Kiti skrydžiai taip pat vyks ketvirtadieniais kas savaitę.

Tomas Kirša, „Go Planet Travel“ atstovas, patikslino, kad skrydžių bendrovė ir kelionių organizatorius priklauso tai pačiai Kipro bendrovių grupei, tačiau veikia ir dirba savarankiškai. „Go Planet Travel“, „Go Baltic Travel“, ir „Grand Cru Airlines“ kontrolinis akcijų paketas priklauso turizmo holdingui „Grand Go Group Ltd.“.

T.Kirša priminė, kad kelionių organizatoriaus ir skrydžių bendrovės padaliniai yra oficialiai Lietuvoje registruotos įmonės, todėl, sėkmės atveju, kone daugiausiai išlošia Lietuva: „Kuriamos darbo vietos, investuojama, mokami mokesčiai.“

„Go Planet Travel“ Lietuvoje veikia nuo pernai metų. Kompanija jau organizuoja keliones daugiau nei 10 kurortų Kipre, Graikijoje, Bulgarijoje, Turkijoje, Egipte ir Tunise. Skrydžiai vykdomi iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto (VNO).

Bendrovė turi savo koncepciją, kurios daugelis organizatorių kratosi. Keleiviams siūloma „viskas įskaičiuota“ paslaugų koncepcija: registruojamas bagažas iki 20 kilogramų ir iki 5 kilogramų rankinis bagažas kiekvienam keliaujančiam, lengvas karštas užkandis ir gėrimo taurė (vynas, alus, gaivieji gėrimai) kiekvienam skrydžio metu, pramogos ir žaidimai mažiems ir dideliems.

Vieta patogi net didžiajai daliai Latvijos keliautojų.

T.Kirša tvirtino, kad Šiaulių oro uostas yra tinkama vieta kelionių organizavimui šiame regione. Oro uostas turi visą reikiamą infrastruktūrą. Vieta patogi net didžiajai daliai Latvijos keliautojų.

Taip pat – čia yra galimybė gerokai pigiau keliauti, nei iš Vilniaus ar Rygos. Atstovas gyrė nusileidimo taką: „Gal kas nors Šiaulius ir vadina provincija, tačiau tokio kokybiško nusileidimo tako neturi net Vilnius.“

Šiaulių oro uoste veikia visos tarnybos, reikalingos keleivių aptarnavimui – pasienio kontrolės punktas, muitinės postas, priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

Gegužės 29 dieną visuomenei bus aiškios ir kelionių į Turkiją kainos. Šiaulių arenoje vyksiančiame koncerte „Mano atostogos su Gyčiu Paškevičiumi“ nuo 17 valandos žiūrovai galės ne tik susipažinti su Antalijos kurortu, bet ir užsisakyti kelionių organizatoriaus siūlomas keliones iš Šiaulių į Antaliją už mažiausią galimą kainą.
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką