Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Kaltos nuolaidos, kad benzinas ir dyzelinas degalinėse pinga lėčiau, nei ritasi naftos kaina

Šalies degalų pardavėjai pateko į savo pačių paspęstus spąstus – Lietuvoje jau kelerius metus vyksta nuožmus nuolaidų karas ir tai gali būti viena priežasčių, kodėl benzinas ir dyzelinas degalinėse pinga gerokai lėčiau, nei ritasi naftos kaina.
Degalinė
Degalinė / Irmanto Gelūno / 15min.lt nuotr.

„Lietuvos ryto“ teigimu, kaip ir dauguma prekybininkų, degalų mažmenininkai pirkėjus jau seniai vilioja nuolaidų kortelėmis. Tačiau tai, kas dabar vyksta su nuolaidomis, atsisuko prieš pačius verslininkus – nuolaidos didinamos jau kelerius metus, o tinklai lenktyniauja, kas pasiūlys dar daugiau.

„Lietuvoje nuolaidos degalams yra didžiausios regione. Tokių neturi nei latviai, nei estai, nei lenkai“, – sakė „Statoil Fuel&Retail Lietuva“ Degalų kategorijos departamento direktorius Sigitas Raila.

„Lukoil Baltija“ vadovas Ivanas Paleičikas mini Klaipėdos atvejį, kai kelios degalinės visiškai atsisakė nuolaidų kortelių, tačiau kainą visiems sumažino iki 50 centų už litrą:„Nervai gali neišlaikyti bet kuriam – panaikins visas korteles ir sumažins kainas“.

„Statoil“ ir „Neste“ lojalius klientus vilioja 12 centų, „Lukoil“ – iki 15 centų už litrą nuolaida. Už kiekvieną įsipiltą litrą kai kur dar kaupiasi po kelis centus, kuriuos galima išleisti atitinkamuose prekybos tinkluose – vairuotojai dėl to negali atsidžiaugti. Prisipylę pilną baką degalų jie sutaupo iki 10 litų, o kartais ir dar daugiau, todėl degalinių savininkai tarpusavyje kuždasi, kad tokios nuolaidos jau trukdo piginti degalus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Miškasodyje dalyvavę „Herbalife“ nepriklausomi partneriai pagerino savo pačių rekordą – pasodino daugiau nei 3 tūkst. medžių
Reklama
„Teleloto“ studija virs podiumu
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius