Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

2009 m. lapkričio mėnesio eksportuotų ir importuotų prekių kainų pokyčiai

Skaičiai
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Skaičiai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Statistikos departamentas praneša, kad 2009 m. lapkričio mėn., palyginti su spalio mėn., eksportuotų prekių kainos padidėjo 1 procentu, o importuotų prekių – 0,7 procento.

2009 m. lapkričio mėn., palyginti su spalio mėn., bendra­jam eksportuotų prekių kainų pokyčiui didžiausią įtaką turėjo 1,1 procento padidėjusios pagamintų produktų kainos. Iš pagamintų produktų 6,2 procento padidėjo rafinuotų naftos produktų, 0,9 – maisto produktų, 1,6 – medienos ir medienos gaminių, išskyrus baldus, 3,1 – pagrindinių metalų bei 2,2 procento sumažėjusios chemikalų ir chemijos pramonės gaminių, 2,4 – niekur kitur nepriskirtų mašinų ir įrangos, 2 procentais – kompiuterinių, elektroninių ir optinių gaminių, 1,9 procento – elektros įrangos kainos. Taip pat įtakos turėjo 1,8 procento padidėjusios žemės ūkio produktų ir 7,9 procento sumažėjusios atliekų surinkimo, tvarkymo ir šalinimo, medžiagų atgavimo produkcijos kainos.

Didžiausią įtaką bendra­jam importuotų prekių kainų pokyčiui turėjo 2,6 procento pabrangusi žalia nafta ir gamtinės dujos, iš pagamintų produktų – 11,9 procento rafinuoti naftos produktai, 1,2 – metalo gaminiai, išskyrus mašinas ir įrenginius, 2,2 – kitos pagamintos prekės bei 2,4 procento sumažėjusios kompiuterinių, elektroninių ir optinių gaminių, 0,7 – variklinių transporto priemonių, priekabų ir puspriekabių, 4,8 – odos ir odos dirbinių, 1,4 – tekstilės gaminių kainos. Taip pat įtakos turėjo 4 procentais padidėjusios žemės ūkio produktų kainos.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką