Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

AB bankas SNORAS pradeda teikti „Western Union“ pinigų perlaidų paslaugas

Snoras
Alvydo Opulskio / 15min nuotr. / Snoras
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pirmadienį AB bankas SNORAS pradeda teikti naują paslaugą – tarptautinius pervedimus „Western Union“. Tai saugus ir greitas būdas vos per keletą minučių gauti arba persiųsti pinigus visame pasaulyje, neatidarant banko sąskaitos. „Western Union“ pasirinko banką SNORAS dėl itin plataus klientų aptarnavimo tinklo, jungiančio 250 padalinių, kuriuose bus teikiama minėta paslauga.

„Naudotis grynųjų pinigų pervedimų paslauga „Western Union“ patogu gyventojams, norintiems išsiųsti pinigų užsienyje besimokantiems ar atostogaujantiems artimiesiems, jei būtina padėti užsienyje esančiam ir į bėdą pakliuvusiam asmeniui ir kitai atvejais, kuomet reikalingas skubus, bet nebrangus pinigų pervedimas į užsienio šalis. Tai taip pat gali būti naudinga ir šeimoms, kurių artimieji išvykę padirbėti užsienyje bei siunčia pinigus Lietuvoje likusiems šeimos nariams“, – sako AB bankas SNORAS valdybos pirmininko pavaduotojas, Mažmeninio verslo tarnybos direktorius Žoržas Šarafanovičius.

Ž.Šarafanovičius prognozuoja, kad dauguma „Western Union“ pinigų perlaidų banke SNORAS turėtų būti pinigų siuntimo arba gavimo operacijos tarp Lietuvos ir Didžiosios Britanijos, Airijos, Ispanijos, Norvegijos ir JAV.

Pinigų pervedimas trunka vos keletą minučių, atsižvelgiant į šalių laiko skirtumus, „Western Union“ atstovybių darbo laiką ir kitas vietos sąlygas. Pasaulinio lygio apsaugos sistemą užtikrina, kad grynieji pinigai bus išmokėti greitai ir tik tam asmeniui, kurį nurodė pinigų siuntėjas. Kiekviena pinigų perlaida gali būti patikrinta pagal pinigų perlaidos kontrolinį numerį.

Dar vienas privalumas – siunčiant pinigus su „Western Union“ nereikia turėti sąskaitos banke ar mokėjimo kortelės. Užtenka užpildyti nesudėtingą pinigų siuntimo arba gavimo formą ir patvirtinti savo tapatybę.

Atsiimti iš užsienio siunčiamus pinigus galima litais, eurais arba JAV doleriais plačiame banko SNORAS tinkle – filialuose, filialų skyriuose ir minibankuose. Persiųsti pinigus į užsienį galima litais arba JAV doleriais.

Už „Western Union“ paslaugas moka pinigų siuntėjas, o gavėjui piniginė perlaida išmokama nemokamai. „Western Union“ grynųjų pinigų perlaidų paslauga visose pasaulio agentūrose yra teikiama vienodais tarifais. Klientui pageidaujant, „Western Union“ suteikia ir papildomas paslaugas – informuoja gavėją apie perlaidą telefonu arba žinute, pristato pinigus gavėjo adresu ir kt.

„Western Union“ visame pasaulyje teikia grynųjų pinigų perlaidų paslaugas ir turi stambiausią pinigų perlaidų tinklą – jį sudaro apie 380 tūkst. agentūrų daugiau nei 200 pasaulio šalių.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką