Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Asociacijos „Lietuvos mediena“ prezidentu tapo G.Pangonis

Gintautas Pangonis
Eglės Senapėdienės nuotr. / Gintautas Pangonis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Asociacijos „Lietuvos mediena“ naujos kadencijos valdyba per pirmąjį posėdį savo pirmininku ir asociacijos prezidentu dvejiems metams vienbalsiai išrinko bendrovės „Grigiškės“ valdybos pirmininką ir generalinį direktorių Gintautą Pangonį.

„Vienas pagrindinių asociacijos šiandienos uždavinių – intensyvinti medienos pramonės klasterizacijos procesą, siekti, kad jame aktyviai dalyvautų ne tik stambios, bet ir mažesnės įmonės, ir taip efektyvinti klasterių veiklą, užtikrinant naudą visiems jų nariams“, – išplatintame pranešime cituojamas G.Pangonis.

Anot naujojo „Lietuvos medienos“ prezidento, bus intensyvinama veikla, siekiant į asociacijos veiklą įtraukti daugiau smulkesnių įmonių ir garantuoti kuo palankesnes veiklos sąlygas šiai senas tradicijas turinčiai Lietuvos pramonės šakai, sukuriančiai reikšmingą šalies bendrojo vidaus produkto dalį.

Iki šiol dvi kadencijas – nuo 2006 m. rugsėjo iki 2010 m. gegužės – „Lietuvos medienos“ valdybos pirmininko ir prezidento pareigas ėjo Sigitas Paulauskas.

Asociacija „Lietuvos mediena“, vienijanti šalies popieriaus, medienos ir baldų gamybos bei prekybos įmones, atstovauja savo narių interesams Lietuvos valstybinės valdžios ir valdymo organuose, tarptautinėse šakinėse organizacijose. Svarbiausias asociacijos tikslas – visapusiškai plėtoti nacionalinę medienos produkcijos pramonę.

„Lietuvos mediena“ yra Europos medienos pramonės konfederacijos (C.E.I. BOIS) ir Europos baldų gamintojų federacijos (UEA) narė, atstovaujanti Lietuvos medienos pramonei nacionalinės organizacijos teisėmis.

Komentarai
Šioje istorijoje Mediena, Sigitas Paulauskas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką