Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Balandžio mėnesį eksportuotų ir importuotų prekių kainos padidėjo

Diagrama
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Diagrama
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Statistikos departamentas praneša, kad 2010 m. balandžio mėn., palyginti su kovo mėn., eksportuotų prekių kainos padidėjo 2,3 procento, o importuotų prekių – 1,6 procento.

2010 m. balandžio mėn., palyginti su kovo mėn., bendra­jam eksportuotų prekių kainų pokyčiui didžiausią įtaką turėjo 2,4 procento padidėjusios pagamintų produktų kainos, iš jų 8 procentais padidėjusios rafinuotų naftos produktų, 6,3 procento – guminių ir plastikinių gaminių, 8,7 – pagrindinių metalų,

2,7 – elektros įrangos bei 1,1 procento sumažėjusios variklinių transporto priemonių, priekabų ir puspriekabių, 1,6 – kompiuterinių, elektroninių ir optinių gaminių, 0,4 – chemikalų ir chemijos pramonės gaminių, 3,6 – popieriaus ir popieriaus gaminių, 1,3 – drabužių kainos. Taip pat įtakos turėjo 6,1 procento padidėjusios atliekų surinkimo, tvarkymo ir šalinimo, medžiagų atgavimo produkcijos kainos.

Didžiausią įtaką bendra­jam importuotų prekių kainų pokyčiui turėjo 3 procentais pabrangusi žalia nafta ir gamtinės dujos, iš pagamintų produktų – 1,3 procento padidėjusios chemikalų ir chemijos pramonės gaminių, 4,8 – pagrindinių metalų, 1,4 – variklinių transporto priemonių, priekabų ir puspriekabių,  2,3 – drabužių, 2,4 – rafinuotų naftos produktų ir 1,3 procento sumažėjusios pagrindinių vaistų pramonės gaminių ir vaistų preparatų, 2,6 – baldų, 0,6 – kitų transporto priemonių ir įrangos kainos. Taip pat įtakos turėjo 1,3 procento padidėjusios žemės ūkio produktų kainos.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką