Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Jamam“ naktis milžiniškų eilių nesulaukė (nuotraukos, atnaujinta 11.52 val.)

Šeštadienį Vilniaus „Akropolyje" įsikūrusios parduotuvės pirkėjus viliojo nuolaidomis.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Šeštadienį Vilniaus „Akropolyje" įsikūrusios parduotuvės pirkėjus viliojo nuolaidomis.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šeštadienį Vilniaus „Akropolyje“ įsikūrusios parduotuvės pirkėjus viliojo nuolaidų naktimi „Jamam“. Šįkart buvo gerokai ramiau nei per „Juodojo apsipirkimo“ naktį: atidaryti visi septyni įėjimai, veikė beveik visos parduotuvės, todėl didelių eilių, žmonių spūsčių nebuvo.

Šeštadienio naktį nuo 22.00 iki 03.00 val. visose „Akropolyje“ veikiančiose parduotuvėse prekėms bei pramogoms buvo suteikiamos nuolaidos iki 50 procentų. Parduotuvėje „Maxima“ tuo metu buvo taikoma 40 procentų nuolaida drabužiams, avalynei, galanterijai, tekstilei, žaislams, automobilių priežiūros prekėms, indams bei namų apyvokos reikmenims.

Vis dėlto, kai kuriuose „Maximos“ skyriuose žmonių nebuvo gausu. Kiek daugiau jų būriavosi drabužių, kosmetikos ar automobilių priežiūros priemonių skyriuose. Apie 23 val. veikė ne visos kasos, o prie veikiančių milžiniškų eilių nebuvo. Šiek tiek didesnes eiles buvo galima stebėti „Akropolyje“ įsikūrusiose drabužių, avalynės, kosmetikos parduotuvėse.

Žmonių daugiau

Vilniaus „Akropolio“ valdytojas Česlovas Urbonavičius nuolaidų naktį sakė, kad panorusių apsipirkti žmonių buvo daugiau nei per kovo mėnesį vykusią akciją.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Vilniaus „Akropolio“ valdytojas Česlovas Urbonavičius.

„Šiandien daugiau žmonių, bet atidaryti visi septyni įėjimai, todėl atrodo ne tiek daug. Praėjusį kartą buvo atidaryti du, nes dirbo tik „Maxima“. Dabar dirba visas „Akropolis“, – žurnalistams sakė Č.Urbonavičius. Naktį iš šeštadienio į sekmadienį ilgiau nei visada dirbo 122 „Akropolyje“ įsikūrusios parduotuvės. Uždaryta buvo tik „Eurovaistinė“ ir kino teatras.

„Mes, žinodami sudėtingą situaciją su pinigais, suteikėm žmonėms galimybę įsigyti tai, ką jie nori turėti“, – kalbėjo Č.Urbonavičius.

Pasak jo, „Jamam“ naktį „Akropolyje“ buvo sustiprinta apsauga. Šįkart dirbo daugiau apsaugos darbuotojų, situaciją parduotuvėse stebėjo civiliais drabužiais apsirengę apsauginiai, budėjo policijos ekipažai.

Vieni neišlaidavo...

„Maximoje“ su draugu 15min.lt sutikta studentė Eglė sakė, kad jai labiausiai patiko nuolaidos drabužiams. „Radau rūbų vasarai. Nusipirkau šortus ir palaidinę“, – sakė mergina ir pridūrė, kad daugiau nieko nepirks. „Kaip studentams užtenka. Nusipirkau, ko reikia, ir viskas“, – kalbėjo mergina.

„Atvažiavom žaislų ir batukų“, – sakė į parduotuves su sūneliu atvykusi Renata. Moteris sakė, kad nuolaidos yra gerai, tačiau daugiau nieko pirkti neketino. „Planuoju išleisti nedaug, gal 50 Lt“, – teigė moteris.

„Ermitaže“ pirkėjai būriavosi prie kilimų, masiškai pirko plyteles. Vienas 15min.lt sutiktas vyras su dukra džiaugėsi nemažai sutaupęs. „Pigu, kvadratinis metras kainavo 10 Lt“, – sakė vyras, pirkinį ketinęs panaudoti sode.

...kiti rinkosi keliones

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Šeštadienį Vilniaus „Akropolyje
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Kelionių pardavėjai taikė nuolaidas iki 50 procentų.

Kelionių pardavėjai kai kuriomis datomis vyksiančioms kelionėms taikė nuolaidas iki 50 procentų. Prie jų stendų nuolat buvo galima pamatyti eilutę žmonių.

Turizmo agentūra „West Express“ dar gerokai prieš vidurnaktį buvo pardavusi jau nemažai kelionių. Kai kuriomis datomis nebuvo likę akcijos kelialapių į Turkiją.

Prie kelionių centro „Megaturas“ stendo sutiktas Tomas su šeima sakė kaip tik svarstantys vykti poilsio į minėtą šalį. Eilėje stovėjusi šeima nežinojo, ar dar yra kelialapių. „Jei bus laisvų vietų, vyksime keturiese – visa šeima“, – sakė vyras.

Papildyta 11.12 val.: „Maximose" išleido daugiau nei milijoną

Kaip naujienų portalui15min.lt sakė „Maximos“ atstovė spaudai Renata Saulytė, per nuolaidų naktį „Jamam“ Vilniaus „Akropolyje įsikūrusioje „Maximoje“ apsilankė apie 6,3 tūkst. žmonių. Kiek pinigų išleido čia apsilankę pirkėjai, R.Saulytė sakė duomenų neturinti. Tačiau, pasak jos, žmonėms buvo suteikta nuolaidų už 150 tūkst. Lt.

Iš viso akcijoje dalyvavusiose parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose apsilankė apie 19 tūkst. žmonių. Bendra apyvarta per visus miestus, kaip sakė „Maximos“ atstovė, yra apie 1 mln. 200 tūkst. Lt.

Daugiausia pirkėjų dėmesio „Maximos“ parduotuvėse sulaukė drabužiai ir avalynė. Didžiausias žmonių srautas parduotuvėse lankėsi apie 22-23 val. vakaro. O vėliau jis ėmė nuosekliai mažėti. Todėl, pasak R.Saulytės, didelių eilių ir incidentų nebuvo.

15min.lt primena, kad naktį iš kovo 21 į kovo 22 d. Vilniaus „Akropolyje“ esančioje parduotuvėje „Maxima“ vykusios „Juodojo apsipirkimo“ nakties metu per 6 valandas apsilankė apie 7000 žmonių. Jie išleido apie 1,5 mln. Lt.

Papildyta 11.52 val.: Dar nežino, kiek žmonių apsilankė

Sekmadienį priešpiet Vilniaus „Akropolio“ valdytojas Česlovas Urbonavičius negalėjo pasakyti, kiek žmonių per nuolaidų naktį apsilankė prekybos centre. „Galiu pasakyti, kiek buvo per dieną, iki 24 val.“, – 15min.lt sakė Č.Urbonavičius.

Jo teigimu, šeštadienį „Akropolyje“ apsilankė 56 tūkst. 500 žmonių. Šiam skaičiui, pasak „Akropolio“ valdytojo, įtakos turėjo paskelbtos nuolaidos. Palyginimui jis sakė, jog praėjusį mėnesį Vilniaus „Akropolyje“ per dieną apsilankydavo vidutiniškai apie 36 tūkst. pirkėjų.

Žmonių srautai Vilniaus „Akropolyje“ pradėjo mažėti gerokai po vidurnakčio. „Išvažiuojančių buvo daugiau nei atvažiuojančių apie 01.30 val.“, – sakė Č.Urbonavičius.

Tikslius duomenis, kiek žmonių apsilankė ir kiek pinigų jie išlaido nuolaidų naktyje „Jamam“ jis žadėjo pateikti kitą savaitę.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką