Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimonas Lukočius buvo atleistas iš Lietuvos elektrinės, tebedirba „Lietuvos energijoje“

Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Iš Lietuvos elektrinės Elektrėnuose vadovų pašalintas Laimonas Lukočius vadovauja šią bendrovę kontroliuojančiam „Lietuvos energijos“ padaliniui. Pastarosios įmonės vadovybė pažadėjo jį pašalinti iš šių pareigų.

„Lietuvos rytas“ rašo, kad, be kita ko, Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) prieš dvi savaites pradėjo ikiteisminį tyrimą. Įtariama, kad elektrinėje vyko nusikaltimai valstybės tarnybai.

„Lietuvos energijos“ vadovas Aloyzas Koryzna teigė, kad L.Lukočiaus atleidimas iš darbo sprendžiamas pirmadienį L.Lukočiui po ligos grįžus į darbą.

„Su juo darbo santykiai “Lietuvos energijoje„ nebus tęsiami. Jie bus nutraukti Darbo kodekse numatyta tvarka“, – sakė A.Koryzna.

Anot dienraščio, kol L.Lukočius neva dėl ligos nebuvo atleistas iš „Lietuvos energijos“, jis buvo sparčiai šluojamas iš postų Lietuvos elektrinėje. Liepos 19 dieną jis buvo atleistas iš generalinio direktoriaus posto, o praėjusį penktadienį jo neliko ir elektrinės valdyboje.

Vadovauti naujai įkurtam „Lietuvos energijos“ Energijos gamybos departamentui L.Lukočius buvo paskirtas rugpjūčio pabaigoje.

Šis departamentas valdo Lietuvos elektrinę Elektrėnuose, taip pat Kruonio hidroakumuliacinę ir Kauno hidroelektrinę.

Departamentas yra tiesiogiai pavaldus A.Koryznai.
 

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
informacija
LIETUVOS ENERGIJOS GAMYBA, AB
Vadovas: Eglė Čiužaitė Darbuotojų sk.: 408 2015m . Pajamos: > 100 mln. Eur
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką