Šeštadienis
2015.02.28
@Rimvydas Valatka @rostyarb Nemcovo nužudymą tirs generolas Drimanovas. Tas pats, kuris tyrė JUKOS bylą ir kuruoja Ukr. lakūnės Savčenkos kalinimą? #15minlt
@Zilvinas Pekarskas Paskutinis Boriso Nemcovo interviu. #15min #borisnemtsov t.co/ErOIG0K..
@Indrė Bungardaitė Būtina pamatyti - dok.filmas apie psichologinius spąstus kariams ir kolektyvinės atsakomybės iliuziją t.co/rgEtHl3.. #15minlt
Vilnius
Daugiau Orai.lt

LHV bankas teigia, jog derybos dėl „Finastos“ įsigijimo kainos dar neprasidėjo

Investicinis bankas Finasta
Finasta nuotr. / Investicinis bankas Finasta
A A
Šaltinis: BNS

Tik gavus Lietuvos banko leidimą bus pradėtas „Finastos“ vertinimas ir derybos su administratoriumi dėl įsigijimo terminų ir kainos, tad prognozuoti galimo sandorio baigtį – kol kas per anksti.

Tai „Verslo žinioms“ pareiškė LHV banko, pateikusio prašymą leisti įsigyti banką „Finasta“ ir tai pačiai grupei priklausančių įmonių akcijų paketus, valdybos pirmininkas Erki Kilu.

„Prašymas suteikti leidimą (įsigyti “Finastą„ – red.) buvo tik pirmas žingsnis visame procese. Šių metų liepą sužinojome, kad yra galimybė teikti naujus pasiūlymus įsigyti “Finastą„ ir nusprendėme pradėti oficialų procesą Lietuvos banke“, – sakė E.Kilu.

Anot jo, jei bus gautas patvirtinimas, kad LHV yra tinkamas kandidatas, bus galima pradėti „Finastos“ vertinimą ir derybas su bankroto administratoriumi dėl įsigijimo terminų ir kainos.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Valiutų kursai

Kodas Kiekis Kaina Pokytis
USD 1 0.8897 0.1103
GBP 1 1.374 -1.374
PLN 10 2.4082 1.5918
NOK 10 1.1663 6.8337
RUB 100 1.4451 67.554
Valiutų skaičiuoklė
=
Parašykite atsiliepimą apie 15min.lt