Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prie judėjimo „Drąsiaus kelias“ jungiasi šimtai lietuvių

Tinklalapis drasiauskelias.lt startavo antradienį vakare.
drasiauskelias.lt / Tinklalapis drasiauskelias.lt startavo antradienį vakare.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Drąsiaus Kedžio artimųjų pradėtas visuomeninis judėjimas įgauna pagreitį – prie „Drąsiaus kelio“ jau yra prisijungę šimtai Lietuvoje ir užsienyje gyvenančių tautiečių.

Praėjusį savaitgalį vykusio mitingo metu D.Kedžio teta Audronės Skučienė visuomenei paskelbė apie planus kurti judėjimą „Drąsiaus kelias“. Praėjus trims dienoms, antradienį vakare, startavo D.Kedžio artimųjų sukurtas tinklalapis drasiauskelias.lt.

Pasak D.Kedžio pusbrolio Tado Skučo, judėjimas nebuvo užregistruotas oficialiai ir to neplanuojama daryti ateityje: „Judėjimas yra skirtas suvienyti žmones, kurie palaiko šią idėją“.

Tinklalapyje D.Kedžio artimieji ketina skelbti aktualiausias naujienas, pasirodančias šalies žiniasklaidoje. Be to, svetainėje drasiauskelias.lt giminaičiai ketina skelbti savo mintis įvairiais klausimais. Tinklalapyje yra skelbiami Laimutės Kedienės banko sąskaitos rekvizitai. Be to, visi norintieji gali užsiregistruoti bei taip prisijungti prie judėjimo „Drąsiaus kelias“.

Trečiadienį svetainėje jau buvo užsiregistravę beveik šimtas žmonių, gyvenančių ne tik Lietuvoje, bet JAV, Anglijoje, Ispanijoje bei kitose valstybėse. Tiesa, anot T.Skučo, daugelis užsiregistravusiųjų nesutiko, jog jų vardai bei pavardės būtų matomi viešai.

„Įvedėme registraciją tik dėl to, kad matytume, keik palaikančių yra. Puslapyje matosi tik tie žmonės, kurie to nori. Šiuo metu savo pavardes viešina tik maždaug 10 proc. užsiregistravusiųjų“, – teigė D.Kedžio pusbrolis.

Puslapiui startavus antradienį, maždaug 17 val., per kelias valandas jį aplankė daugiau nei 11 tūkst. internautų. Pasak T.Skučo, nemaža lankytojų dalis buvo užsienyje gyvenantys lietuviai. D.Kedžio pusbrolis, paklaustas, ar į L.Kedienės vardu atidarytą sąskaitą jau buvo pervesta kiek nors pinigų, tai patvirtino, tačiau nesutiko atskleisti tikslios sumos.

„Sumą paskelbsiu artimiausiu metu mūsų puslapyje“, – patikino T.Skučas, užsiminęs, jog tinklalapyje ketinama skelbti paramą skyrusių žmonių vardus ir pavardes.

T.Skučas, paklaustas apie pagrindinius judėjimo „Drąsiaus kelias“ tikslus, įvardino D.Kedžio dukros globos klausimą bei kovą su pedofilija.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką