Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skrydžių bendrovė „flyLAL charters“ tampa „Small Planet Airlines“

„Small Planet Airlines"
Bendrovės nuotr. / „Small Planet Airlines“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Skrydžių bendrovė „flyLAL charters“ keičia prekės ženklą. Nuo šiol ji bus žinoma kaip poilsinių kelionių oro linijos „Small Planet Airlines“.

„Pagrindinė pokyčių priežastis yra geografinė plėtra ir strateginės verslo krypties suformavimas. Per dvejus veikos metus išaugome keturgubai. 2008 metais pradėjome nuo poros lėktuvų, skraidančių tik iš Vilniaus, o šiuo metu skrydžius vykdome iš keturių Europos Sąjungos valstybių: Lietuvos, Lenkijos, Estijos ir Italijos. Vilnius tampa tik viena iš keturių mūsų bazių, o jau šių metų pabaigoje iš Italijos skraidys daugiau aviakompanijos lėktuvų nei iš Lietuvos. Senasis prekės ženklas nebeatitiko tarptautinės vystymosi krypties, todėl buvo nuspręsta jį keisti“, – išplatintame pranešime cituojamas „Small Planet Airlines“ generalinis direktorius Vytautas Kaikaris.

Gegužės viduryje bendrovė gavo leidimą iš Susisiekimo ministerijos vykdyti reguliariuosius skrydžius, tačiau tai, anot V.Kaikario, padaryta tik tam, kad ateityje būtų galima pasinaudoti Tarptautinio Vilniaus oro uosto nuolaidomis ir būtų atpiginti skrydžiai atostogauti skrendantiems keleiviams.

V.Kaikario teigimu, „Small Planet Airlines“ ir toliau išlieka užsakomųjų skrydžių bendrovė, kuri skrydžius vykdo bendradarbiaudama su kelionių operatoriais ar kitomis bendrovėmis. „Užsakomieji skrydžiai – tai verslas, kurį mes geriausiai išmanome ir toliau vystysime. Vadinasi, pereiti į mažmeninę skrydžių rinką neketiname ir bilietų į savo skrydžius Lietuvoje patys nepardavinėsime“, – teigia V.Kaikaris.

Oro bendrovė „Small Planet Airlines“ priklauso aviacijos verslo grupei „Avia Solution Group“, kuri valdo 100 procentų bendrovės akcijų. Bendrovė skrydžius vykdo nuo 2008 metų ir teikia užsakomųjų skrydžių bei orlaivių su įgula nuomos paslaugas kelionių organizatoriams, kitoms bendrovėms bei užsakomųjų skrydžių brokeriams.

Šiuo metu „Small Planet Airlines“ skrydžius vykdo septyniais „Boeing“ tipo orlaiviais iš Lietuvos, Estijos, Lenkijos ir Italijos oro uostų. Bendrovė turi trijų Europos valstybių (Lietuvos, Estijos ir Lenkijos) oro vežėjo pažymėjimus ir gali vykdyti skrydžius ne tik ES, bet ir į trečiąsias šalis.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką