Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Snoro“ kreditoriai prašo Neilo Cooperio pasiaiškinimo dėl jam metamų kaltinimų neteisėtai pervedus 1,2 mln. litų

Neilas Cooperis sutiko duoti išskirtinį interviu 15min.lt žurnalistams
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Neilas Cooperis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

BAB banko „Snoras“ kreditorių komitetas, reaguodamas į žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją dėl įtarimų bankroto administratoriui Neilui Cooperiui galimai neteisėtai atlikus dvi banko operacijas, kurių bendra suma siekia daugiau nei 1,2 mln. litų, kreipėsi į bankroto administratorių išaiškinimo dėl jam keliamų kaltinimų esmės.

Portalas 15min.lt primena apie įtarimus, kad bent viena banko operacija susijusi su buvusios Seimo pirmininkės Irenos Degutienės sūnaus Gedimino įmone „Novotersa“.

Bylos duomenimis, įtariama, jog 2012 metų sausio 6 dieną „Snore“ atlikta operacija, iš įmonės „Novotersa“ sąskaitos pervedus 645,803 tūkst. litų dalies kreditui užskaityti. Tokiu būdu nesilaikyta Lietuvos indėlių ir įsipareigojimų įstatymo, nes viršytas draudimo išmokos dydis.

BAB banko „Snoras“ kreditorių komiteto pranešime pažymima, kad šiandien jokių teismo sprendimų dėl bankroto administratoriaus nusikalstamos veikos nėra.

Kreditorių komitetas primena, kad bankroto administratorius kreditorių komitetui yra pareiškęs apie ketinimą pasitraukti iš užimamų pareigų dėl išėjimo į pensiją. Oficialaus prašymo dėl atsistatydinimo kreditorių komitetas nėra gavęs.

Kol teismas paskirs kitą bankroto administratorių, N.Cooperis atliks bankroto administratoriaus funkcijas.

Su N.Cooperiu yra pasirašyta pavedimo sutartis, kurioje nėra numatyti jokie atsakomybės ribojimai. Bankroto administratoriaus atsakomybę numato Įmonių bankroto įstatymas.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką