Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Snoro“ situacija sukėlė nepatogumų kelioms didelėms Vakarų Lietuvos įmonėms

Banko „Snoras“ bankomatas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Banko „Snoras“ bankomatas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Įmones, turinčias sąskaitas „Snoro“ banke, žinia apie nacionalizaciją privertė sunerimti.

Žinios apie „Snoro“ griūtį paveikė „Mažeikių naftos“ darbuotojus. Dauguma čia dirbančiųjų atlyginimus gaudavo į „Snoro“ sąskaitas. Šio banko filialas netgi stovėjo įmonės teritorijoje. Todėl mažeikiškiai trečiadienį sunerimo labiausiai. Prie „Snoro“ nusidriekė eilės, sutrikę žmonės skambino vieni kitiems klausdami, kaip elgtis. 

Ketvirtadienį po pietų pranešus, kad žmonėms leidžiama išsiimti iš „Snoro“ iki 500 Lt, Mažeikiuose prie banko kioskelių nusidriekė eilės. Žmonės kantriai stovėjo lauke stipriai lyjant ir laukė, kada galės pasiimti bent dalį banke laikytų lėšų.

Klaipėdoje panašių vaizdų nebuvo matyti – eilių prie šio banko nesusidarė.

„Orlen Lietuvos“ Komunikacijos skyriaus viršininkas Audrius Stasiulaitis tikino, kad pagrindinės bendrovės sąskaitos buvo ne „Snoro“ banke, todėl nepatogumų nepatyrė. „Darbuotojams buvo sudarytos sąlygos gauti atlygius į jų sąskaitas kituose bankuose“, – teigė A.Stasiulaitis.

„Klaipėdos naftos“ kompanija ryšių su „Snoro“ banku neturėjo, kaip ir „Klasco“ kompanija. Sąskaitų šiame banke neturėjo ir Klaipėdos miesto savivaldybė. Bus aiškinamasi, ar finansų čia nelaikė savivaldybei pavaldžios įstaigos.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos atstovė Geda Mikaločienė patvirtino, kad turėta santykių su „Snoru“. „Dėl vidinės tvarkos, kurią esame griežtai apsibrėžę, negaliu daugiau komentuoti“, – teigė ji. 

Klaipėdos universiteto pagrindinės sąskaitos buvo „Snoro“ banke. Tačiau, pasak rektoriaus Vlado Žulkaus, kol kas didelių problemų nebuvo – atlyginimai darbuotojams jau išmokėti. Apie 20 d. darbuotojams turi būti mokami avansai. Anot V.Žulkaus sąskaitoje gali būti keli milijonai litų – priklausomai nuo to, ar valstybė būna pervedusi lėšas. 

DAUGIAU INFORMACIJOS APIE „SNORO“ NACIONALIZACIJĄ

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką