Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Socialinei ir ekonominei regionų atskirčiai mažinti – 1 mlrd. litų

Pinigai
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Pinigai
0
Skaitysiu vėliau
A A

Per trejus metus regionų socialiniams ir ekonominiams skirtumams mažinti numatyta skirti dar 1 mlrd. litų. Pagrindinis investicijų į regioninius centrus, problemines teritorijas bei mažus miestelius tikslas – pasiekti, kad 2013 metais nė vienoje Lietuvos apskrityje vidutinis bruto darbo užmokestis nebūtų mažesnis kaip 80 proc. šalies vidurkio, o nedarbas šalies vidurkį viršytų ne daugiau nei trečdaliu.

Iki 2013 metų 15 miestų, esančių probleminėse teritorijose, bus kompleksiškai sutvarkyta viešoji infrastruktūra, atnaujinti 200 daugiabučių namų, kone dešimtadaliu sumažės socialinio būsto laukiančių šeimų skaičius. Numatyta baigti kompleksiškai sutvarkyti viešąją infrastruktūrą ir aplinką ir šimte kaimų ir mažų miestelių. Tokią Vidaus reikalų ministerijos parengtą regionų socialinių ir ekonominių skirtumų mažinimo 2011–2013 metų programą, skirtą didinti teritorinę socialinę sanglaudą tarp regionų ir pačiuose regionuose bei miesto ir kaimo gyvenamųjų vietovių integraciją, šiandien patvirtino Vyriausybė.

2007–2010 metais socialiniams ir ekonominiams regionų skirtumams mažinti buvo įgyvendinami per tūkstantį projektų už beveik 1,3 mlrd. litų.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką