Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Star Holidays“ neteko kelionių organizatoriaus pažymėjimo

Star Holidays
Star Holidays
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktadienį sustabdytas UAB „Star Holidays“ pažymėjimo, kuris patvirtina, kad įmonė atitinka kelionės organizatoriui keliamus reikalavimus ir gali teikti kelionių organizavimo paslaugas, galiojimas.

Pažymėjimo sustabdymas kelionės organizatoriui draudžia prisiimti naujų įsipareigojimų, tačiau neatleidžia nuo jau sudarytų sutarčių vykdymo, teigiama išplatintame pranešime spaudai.

Kadangi UAB „Star Holidays“ šiuo metu negali parskraidinti Ispanijoje esančių turistų, į Lietuvą turėjusių grįžti 2010-09-23, kelionės agentus prašome padėti turistams įsigyti grįžimo bilietus bei suteikti šiems turistams informaciją apie savarankišką grįžimo organizavimą.

Turistai, kurių grįžimas į Lietuvą vykdomas kaip organizuoto turizmo paketo dalis, turės teisę dėl patirtų išlaidų kreiptis ir gauti draudimo išmoką iš kelionės organizatoriaus UAB „Star Holidays“ draudimo.

Departamentas informuoja visus UAB „Star Holidays“ kelionių agentus bei turistus, kad šiuo metu departamentas sprendžia, kaip į Lietuvą parvežti kitus turistus, esančius poilsinėse kelionėse užsienyje iš kelionės organizatoriaus turimo prievolių įvykdymo užtikrinimo draudimo.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką