Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tyrimas: lietuviai renkasi mažmeninio lizingo bendroves, o ne vartojamųjų kreditų teikėjus

Kredito kortelė
Photos.com nuotr. / Kredito kortelė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Mažmeninio lizingo bendrovių žinomumo, pasitikėjimo ir pasirinkimo tyrimas parodė, kad vartojamųjų kreditų teikėjai Lietuvoje nėra populiarūs ir keliantys pasitikėjimą šių paslaugų vartotojams.

Tyrimo rezultatai rodo, kad lietuviai pasitiki ir renkasi ne vartojamuosius kreditus teikiančias įmones, o mažmeninio lizingo paslaugų bendroves. Tokius rezultatus atskleidžia Ūkio banko lizingo užsakymu bendrovės „Spinter tyrimai“ atlikta Lietuvos gyventojų apklausa.

Tyrimas parodė, kad žinomiausios Lietuvoje yra trys mažmeninio lizingo paslaugas teikiančios bendrovės – Ūkio banko lizingas, „Snoro lizingas“ ir „Šiaulių banko lizingas“, teigiama išplatintame pranešime spaudai.

Pasitikėjimo rodiklis, remiantis tyrimo rezultatais, taip pat krypsta į mažmeninio lizingo bendrovių pusę.

Tyrimo duomenimis, „Snoro lizingu“ pasitiki 68 proc. respondentų, Ūkio banko lizingu – 62 proc., „Šiaulių banko lizingu“ – 51 proc. apklausos dalyvių. Tuo tarpu vartotojų pasitikėjimo rodiklis „Kreditu 123“ siekia 17 proc., kitomis vartojamuosius kreditus teikiančiomis bendrovėmis pasitikima dar mažiau.

„Tyrimo rezultatai parodė, kad lietuviai pirkimo išsimokėtinai paslaugomis naudojasi gerai įvertinę šių paslaugų teikėjų siūlomas sąlygas. Vartotojams taip pat svarbus bendrovių patikimumas. Remiantis tyrimo duomenimis, šiuos privalumus žmonės randa mažmeninio lizingo bendrovėse, todėl joms lojalių klientų ratas nuolat auga. Vartojamuosius kreditus teikiančias įmones lietuviai vertina atsargiai ir pirmumą teikia mažmeninio lizingo įmonėms“, – kalbėjo Ūkio banko lizingo generalinis direktorius Mindaugas Valančius.

Tyrimo duomenimis, kartą pirkimo išsimokėtinai paslaugomis pasinaudoję respondentai antrą kartą rinktųsi mažmeninio lizingo bendroves, o ne vartojamųjų kreditų teikėjus. Daugiausia apklaustųjų, pirkdami išsimokėtinai, renkasi Ūkio banko lizingo, „Snoro lizingo“ ir „Šiaulių banko lizingo“ bendroves, tik keli apklaustieji įvardija tokius paslaugų teikėjus kaip „Kreditas 123“, „Lateko lizingas“ ir kt.

Vykdydama mažmeninio lizingo bendrovių žinomumo, pasitikėjimo ir pasirinkimo tyrimą, viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovė “Spinter tyrimai” 2010 metų kovo 16-23 dienomis apklausė 1002 Lietuvos gyventojus.

Ūkio banko lizingo paslaugomis jau pasinaudojo daugiau nei 545 tūkst. klientų, o paslaugos teikiamos daugiau nei 3 tūkst. pardavimo vietų visoje Lietuvoje.

 

Komentarai
Šioje istorijoje Lizingas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką