Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vertybinių popierių komisija įspėjo UAB „MP Pension Funds Baltic“

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Uždarame posėdyje Vertybinių popierių komisija (VPK) įspėjo UAB „MP Pension Funds Baltic“ už Kolektyvinio investavimo subjektų įstatymo pažeidimus, nustatytus kompleksinio patikrinimo metu.

Patikrinimo metu nustatyta, kad įmonė veikė nerūpestingai, neprofesionaliai bei neatsargiai, nes neužtikrino kitai įmonei pavestų funkcijų, susijusių su investicinių sprendimų priėmimu ir vykdymu, vienetų savininkų registro ir jų asmeninių sąskaitų tvarkymu, tinkamo stebėjimo ir priežiūros.

Taip pat nustatyta, kad „MP Pension Funds Baltic“ nėra parengusi, patvirtinusi ir įgyvendinusi atlyginimų politikos, netinkamai organizavo ir vykdė vidaus kontrolę, bei neužtikrino, kad pensijų kaupime ketinantys dalyvauti asmenys būtų tinkamai supažindinti su visų jos valdomų pensijų fondų investavimo rizikos palyginimu.

VPK nurodė UAB „MP Pension Funds Baltic“ parengti, patvirtinti ir įgyvendinti atlyginimų politiką, ištaisyti kitus nustatytus pažeidimus bei apie priemones, kurių buvo imtasi pažeidimams ištaisyti, informuoti VPK ne vėliau kaip iki 2011 m. liepos 1 d.  

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką