Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vienas „Megrame“ savininkų kaltina „airBaltic“ sužlugdžius jo atostogas

„airBaltic“ skraido iš visų trijų Lietuvos oro uostų.
„15min“ nuotr. / „airBaltic“
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Didelės eilės ir lėtas aptarnavimas Rygos oro uoste sužlugdė vieno langų gamybos įmonės „Megrame“ savininkų planuotas atostogas Kinijoje. Iš Latvijos oro bendrovės „airBaltic“ skrydžio bilietą pirkęs „Megrame“ akcininkas Agnis Magelinskas BNS sakė, jog teisinėmis priemonėmis gins savo interesus.

Jis šeštadienį prieš vidurdienį iš Rygos su žmona turėjo išskristi į Kijevą, o iš Ukrainos sostinės – į Pekiną, kur jų laukė draugai.

„Nebuvo lengva gauti atostogų, susiplanuoti kelionę. Nors į oro uostą atvykome laiku – prieš dvi valandas, kaip reikalauja taisyklės, tačiau eilės buvo didžiulės, judėjo lėtai ir kai pamačiau, jog laikas jau į pabaigą, bandžiau paprašyti pagalbos „airBaltic“ atstovų. Daug esu keliavęs, gyvenęs JAV, Didžiojoje Britanijoje, tačiau tokio įžūlumo dar neteko matyti“, – BNS sakė A.Magelinskas.

Su „airBaltic“ atstovais BNS šeštadienį nepavyko susisiekti.

Anot A.Magelinsko, „airBaltic“ atstovai elgėsi arogantiškai ir pareiškė, kad keleiviai patys kalti, nes pavėlavo ir tai yra jų problemos, jei nespėjo į skrydį.

„Man belieka tik kreiptis į savo advokatą ir pirmiausiai pareikšti pretenzijas „airBaltic“ įmonei. Specialiai skrydžio išvakarėse atvykome į Rygą ir pernakvojome viešbutyje, kad į oro uostą atvažiuotume laiku. Turime viešbučio išduotą kortelę, kurioje nurodyta, kuomet į oro uostą išvyko viešbučio autobusas. Nebus sunku paskaičiuoti, kad kelionė užtruko apie 10 minučių“, – sakė jis.

Anot vieno „Megrame“ akcininkų, verslo keleivius aptarnaujantis „airBaltic“ atstovas buvo visiškai laisvas, tačiau aptarnauti keleivius, kurie turėjo netrukus išskristi į Kijevą, – atsisakė.

„Jis mūsų paklausė, kokius bilietus turime. Kai išgirdo, kad skrendame ekonomine klase, pareiškė, kad eitume į jos keleiviams skirtą eilę ir ten lauktume. Jis nekreipė dėmesio į argumentus, kad į skrydį dėl eilės didumo jau vėluojame, nors ir atvykome laiku“, – sakė A.Magelinskas.

Anot jo, į Kijevą skridusį lėktuvą dėl tų pačių priežasčių nepateko dar trys moterys, pora užsieniečių neišskrido į Vieną.

Latvijos kapitalo bendrovė „airBaltic“, po „flyLAL–Lithuanian Airlines“ bankroto tapusi didžiausia oro bendrove Lietuvoje, skrydžius koncentruoja pagrindiniame savo oro uoste Rygoje ir teigia, kad keleiviams sudaro patogias sąlygas tiesioginiais ar jungiamaisiais skrydžiais pasiekti kelionės tikslą.

„airBaltic“ viena akcininkių bendrovė „Baltijas aviacijas sistemas“ Lietuvoje steigia oro bendrovę.

Apie tokius ketinimus įmonė paskelbė viešai. Anot išplatinto pranešimo, bendrovė aktyvią veiklą Lietuvoje pradės 2011 metų pavasarį.  

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Šioje istorijoje Atostogos, „airBaltic“
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką