Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kas lietuviams pakeis britų milijardierių Richardą Bransoną?

Milijardierius Richardas Bransonas
„Scanpix“ nuotr. / Milijardierius Richardas Bransonas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Praėjusiais metais į Lietuvą pakvietę britų milijardierių serą Richardą Bransoną, šiemet verslo ir lyderystės konferencijos „Forum One“ organizatoriai sako kartelės žemiau nenuleidę. Vis tik pagrindinės forumo žvaigždės dar neatskleidžia – tai padarys likus mėnesiui iki renginio, rudens pradžioje.

„Konferencijos žvaigždę, kuria praėjusiais metais buvo Richardas Bransonas, paliekam pasigardžiavimui. Tokia praktika yra įprasta pasaulio verslo renginiuose, kuriuose svarbiausia – kokybiškas turinys. Galim atskleisti tik tiek, kad išgirdus jo pavardę tikrai niekam nereikės jos vesti į „Google” paiešką – toks mūsų standartas,” – sakė „Forum One“ organizatorius Martynas Šaikus.  

Šiandien jau paskelbta, kas taps pirmosios iš trijų forumo dienų vinimi. Tai retas svečias Europoje, vienas garsiausių skaitmeninio amžiaus verslo vizionierių ir idėjų architektas – Sethas Godinas. 

„Už Atlanto per metus Sethas Godinas skaito vos 3 ar 4 pranešimus, o derybos su juo užtruko daugiau nei penkis mėnesius. Tai, kad jis galiausiai sutiko atvykti į Lietuvą, mums yra patvirtinimas, kad „Forum One” jau pripažįstamas europinės reikšmės įvykiu,” – sakė M.Šaikus.

Sethas Godinas laikomas šiuolaikinio verslo provokatoriumi, jis konsultuoja globalių korporacijų „eBay“, „Google“, „Microsoft“, „Disney“ vadovus. Jo tinklaraštis yra pats skaitomiausias vieno žmogaus rašomas tinklaraštis pasaulyje, be to, jis yra sukūręs internetinę platformą, kurioje nuolat konsultuoja pradedančius verslininkus. 

Setho Godino pranešimai globaliame TED idėjų tinkle nuolat atsiduria tarp TOP 10, kai kalba pasisuka apie modernaus verslo vystymą. „Niekas neatskleidžia naujojo amžiaus verslo esmės ir jo tikrosios jėgos geriau nei tai daro Sethas Godinas,“ – tokie komentarai lydi Setho pranešimus.     

Konferencijos žvaigždę, kuria praėjusiais metais buvo Richardas Bransonas, paliekam pasigardžiavimui. Tokia praktika yra įprasta pasaulio verslo renginiuose, kuriuose svarbiausia – kokybiškas turinys. 

Na o tiems, kurie nors kiek domisi pardavimo ar reklamos sritimi, Sethas Godinas gerai pažįstamas kaip rinkodaros legenda iš daugelio jo provokuojančių knygų, pavyzdžiui: „Purpurinė karvė“, „Gentis“, „Visi pardavėjai yra melagiai“. Jų per savo gyvenimą Sethas Godinas parašė 17, jos išverstos į 36 pasaulio kalbas, ir visos (!) tapo bestseleriais.  

„Jau dabar esame surinkę labai stiprų būrį pasaulinių pranešėjų. Forume išgirsime žmones, kurie kūrė kompanijas ar prekių ženklus kaip „Harley Davidson“, „Skype“, „Facebook“ ir kitus. Visiems jiems užduodame tą patį klausimą – kaip tapti nepakeičiamu savo versle, kai pasaulis taip greitai keičiasi? Kodėl vienos kompanijos, rodos, atsparios bet kokiems pokyčiams, o kitos griūna nepaisant ilgos sėkmės istorijos? Ar tai tik laimingas atsitiktinumas ar vis tik dėsningumas?“ – pasakojo „Forum One“ organizatorius.   

„Forum One” yra vienintelė konferencija Vidurio Europoje, kurioje įžvalgomis dalijasi pasaulinio lygio verslo lyderiai, vizionieriai, pokyčių provokatoriai ir nenuginčijami tarptautiniai autoritetai.

Trijų dienų renginys suteikia unikalią mokymų, įkvėpimo, diskusijų, verslo kontaktų ir pramogų patirtį 5.000 verslininkų ir profesionalų iš 8 Europos šalių. „Forum One“ vyks spalio 23–25 d. Vilniuje. 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką