Pirmadienis
2015.05.04
@Zilvinas Pekarskas Roko Milevičiaus jachta susidūrė su XXL dydžio žuvimi #15min #rokasmilevicius t.co/MWbkjaE.. t.co/icqUsKk..
@Indrė Bungardaitė Šios dienos mėgstamiausia antraštė - The Daily Beast straipsnio #15minlt t.co/psuoLXD..
@Kristina Aksamitaitė Puikus @PauliusGritenas komentaras. "Nusiraminkite, ponai.Jūsų lašiniai vis dar sulauks mažiau viešosios erdvės plebso pasmerkimo".#15minlt
Vilnius +15°
Daugiau Orai.lt

„Air Lituanica“ lėktuvai dar neskraido, o jos direktorius jau uždirba 30 tūkst. Lt

„Air Lituanica“ lėktuvas
„Air Lituanica“ lėktuvas
A A
Šaltinis: 15min.lt

Pirmieji „Air Lituanica“ skrydžiai numatomi tik birželį, tačiau šios bendrovės direktorius Erikas Zubrus jau dirba ir gali džiaugtis išties įspūdingu atlyginimu – neatskaičiavus mokesčių jis siekia apie 30 tūkst. Lt. Bendrovė kol kas neturi strateginio investuotojo, tad jo biudžetą sudaro tik Vilniaus savivaldybės skiriamos lėšos.

Viešai apie „Air Lituanica“ vadovo atlyginimą prabilta per Vilniaus savivaldybės tarybos posėdį, kuriame svarstyta, ar didinti savivaldybės įmonės „Start Vilnius“ įstatinį kapitalą 5 mln. Lt. nuo 42,4 mln. Lt iki 47,4 mln. Lt. Opozicija tuomet prabilo, kad šios lėšos skiriamos ne kam kitam, o tik skrydžių bendrovei.

Paklaustas, koks yra šios bendrovės vadovo atlyginimas, Vilniaus meras Artūras Zuokas, kuris ir yra idėjos kurti avialinijas autorius, neslėpė. Verslo plane esą numatyta, kad pilotų atlyginimai sieks 15–20 tūkst. Lt, o vadovo – apie 30 tūkst. Lt neatskaičius mokesčių. „Tai rinkos atlyginimai“, – pabrėžė meras.

Opozicijos kritika, kad ši bendrovė bus per sunki našta, A.Zuokui neatrodė verta dėmesio. Esą rizika yra, tačiau oro linijų bendrovės verslo planas buvo vertintas daugybės ekspertų, tarp jų – konsultantų iš Didžiosios Britanijos, tiek buvusios, tiek dabartinės Susisiekimo ministerijos specialistų. O vienas iš akcininkų yra verslininkas, turintis didžiausią Pietų Afrikos respublikos nevalstybinę aviakompaniją, kuris, anot A.Zuoko, taip pat teigiamai vertina Vilniaus planus.

Komentarai: 87
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą