Penktadienis
2015.03.06
@Indrė Bungardaitė "Kaip jaučiasi MRU absolventai? Kaip rusai, rublius pasidėję savo šalies bankuose", - rašo S.Malinauskas #15minlt t.co/yVowKzL..
@Raimundas Celencevic Socdemai tyčiojasi iš įstatymų, bet net konservatoriai tyli kaip žuvys. Gal jau laikas nubausti premjerą? #15min t.co/LHMxBJt..
@Rimvydas Valatka Pasirodo, patriotas Kaune kai kam tapo tokia pat profesija, kaip buvo milicininkas t.co/WaQvCAe.. #15minlt t.co/RGa0rwF..
Vilnius -3°
Daugiau Orai.lt

„Air Lituanica“ lėktuvai dar neskraido, o jos direktorius jau uždirba 30 tūkst. Lt

„Air Lituanica“ lėktuvas
„Air Lituanica“ lėktuvas
A A
Šaltinis: 15min.lt

Pirmieji „Air Lituanica“ skrydžiai numatomi tik birželį, tačiau šios bendrovės direktorius Erikas Zubrus jau dirba ir gali džiaugtis išties įspūdingu atlyginimu – neatskaičiavus mokesčių jis siekia apie 30 tūkst. Lt. Bendrovė kol kas neturi strateginio investuotojo, tad jo biudžetą sudaro tik Vilniaus savivaldybės skiriamos lėšos.

Viešai apie „Air Lituanica“ vadovo atlyginimą prabilta per Vilniaus savivaldybės tarybos posėdį, kuriame svarstyta, ar didinti savivaldybės įmonės „Start Vilnius“ įstatinį kapitalą 5 mln. Lt. nuo 42,4 mln. Lt iki 47,4 mln. Lt. Opozicija tuomet prabilo, kad šios lėšos skiriamos ne kam kitam, o tik skrydžių bendrovei.

Paklaustas, koks yra šios bendrovės vadovo atlyginimas, Vilniaus meras Artūras Zuokas, kuris ir yra idėjos kurti avialinijas autorius, neslėpė. Verslo plane esą numatyta, kad pilotų atlyginimai sieks 15–20 tūkst. Lt, o vadovo – apie 30 tūkst. Lt neatskaičius mokesčių. „Tai rinkos atlyginimai“, – pabrėžė meras.

Opozicijos kritika, kad ši bendrovė bus per sunki našta, A.Zuokui neatrodė verta dėmesio. Esą rizika yra, tačiau oro linijų bendrovės verslo planas buvo vertintas daugybės ekspertų, tarp jų – konsultantų iš Didžiosios Britanijos, tiek buvusios, tiek dabartinės Susisiekimo ministerijos specialistų. O vienas iš akcininkų yra verslininkas, turintis didžiausią Pietų Afrikos respublikos nevalstybinę aviakompaniją, kuris, anot A.Zuoko, taip pat teigiamai vertina Vilniaus planus.

Komentarai: 87
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Valiutų kursai

Kodas Kiekis Kaina Pokytis
USD 1 0.9034 0.0966
GBP 1 1.3791 -1.379
PLN 10 2.4156 1.5844
NOK 10 1.1701 6.8299
RUB 100 1.4791 65.520
Valiutų skaičiuoklė
=
Parašykite atsiliepimą apie 15min.lt