Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rudenį į Turkijos kurortus bus galima skristi iš Šiaulių

Šiaulių oro uostas
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Šiaulių oro uostas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jau rugsėjo mėnesį iš Šiaulių oro uostai kils lėktuvai skrydžiams į Turkijos kurortinius miestus. Apie tai po ilgų derybų su Turkijos atstovais, kelionių operatoriumi ir oro linijomis, po pokalbių su miesto vadovais pranešė Savivaldybės įmonės Šiaulių oro uosto direktorius Romas Mikšys.

Šiaulių miesto savivaldybė išplatino pranešimą, kad Šiaulių oro uostas nuo rudens taps ir keleiviniu. Anot uosto direktoriaus Romo Mikšio, Turkijos kurortuose yra du „barchatiniai“ turizmo sezonai – pavasaris ir ruduo. Kadangi tokio projekto parengimas ir įgyvendinimas ilgokai užtrunka, suplanuota, kad 8 užsakomieji skrydžiai iš Šiaulių oro uosto į Turkijos kurortus Antaliją ir Dalamaną vyks rugsėjo – spalio mėnesiais.

Romas Mikšys sakė, jog jau netrukus bus pradėta prekiauti kelionių bilietais.

Romas Mikšys sakė, jog jau netrukus bus pradėta prekiauti kelionių bilietais. Gegužės mėnesį planuojama Šiaulių arenoje surengti Turkijos dienas, kurių metų būtų išparduodami bilietai su didelėmis nuolaidomis.

„Šis projektas yra ne vien miesto, bet ir viso regiono. Todėl dar vyks susitikimai su regiono savivaldybių vadovais, prašant projekto palaikymo. Projektas orientuotas į Šiaurės Lietuvos ir dalies vakarinių rajonų gyventojus bei Latvijos regionus. Jei šis sumanymas pavyks, gali būti, kad jau kitais metais kalbėsime apie nuolatinius lėktuvų reisus ar reisus ir į kitų šalių kurortus”, – planais dalinosi oro uosto direktorius.

Jis pripažino, jos oro uostas dar turi atlikti namų darbų – patvarkyti keleivio terminalo aplinkos objektus, įsigyti daugiau saugumą užtikrinančių priemonių. Direktorius pranešė, jog išsamiau kelionių į Turkijos kurortus planai bus pristatyti po poros savaičių, kartu pristatant kelionių operatorių ir avialinijas.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką