Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rietave startuosianti „Versli Lietuva“ drąsins kurti savo verslą

VšĮ „Versli Lietuva“
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Per du mėnesius „Versli Lietuva“ renginiai įvyks dešimtyje Lietuvos miestų.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kovo 18 d. Žemaitijoje, Rietave startuoja du mėnesius truksiantis dešimties renginių ciklas „Versli Lietuva“. Renginiai, vyksiantys Lietuvos regionų centruose skirti esamiems, būsimiems verslininkams ir visiems, besidomintiems nuosavo verslo galimybėmis.

„Versli Lietuva“ siekia padrąsinti žmones kurti savo verslą, suteikti jiems reikalingą informaciją ir realiais pavyzdžiais parodyti savarankiškos veiklos naudą. Tikimasi, kad renginiai taps impulsu verslumo proveržiams Žemaitijoje, Aukštaitijoje, Suvalkijoje ir Dzūkijoje bei sustiprins vietos verslo ir regioninių valstybės institucijų dialogą.

Per du mėnesius „Versli Lietuva“ renginiai įvyks dešimtyje Lietuvos miestų: Rietave, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Šakiuose, Kaune, Palangoje, Alytuje, Tauragėje ir Ukmergėje. 

Kiekviename mieste savo patirtimi dalinsis ir kurti verslą ragins regiono gyventojams ar visai šaliai gerai žinomi žmonės. Rietave įkvėpėjams atstovaus Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis, muzikos grupės „Skamp“ narys Vilius Alesius, krašto liaudies meistras, skulptorius Antanas Vaškis ir kiti.

Per pirmąjį renginį Rietave bus atversta viso renginių ciklo metu iš miesto į miestą keliausianti „Verslo idėjų“ knyga, kurioje renginių dalyviai aprašys savo verslo idėjas. Į renginius tikimasi pritraukti ir aktyvius vyresnių klasių moksleivius. Trijų akademinių sesijų metu bus skaitomi pranešimai, vykdomos kūrybiškumą skatinančios praktinės užduotys, dėstoma iniciatyvų geroji praktika.

Renginio metu veiks „Pavasario mugė“, kurioje lietuviškus gaminius ir produkciją pristatys ir siūlys įsigyti Lietuvos smulkieji verslininkai – ūkininkai ir amatininkai.

Kursiantiems verslą – nemokamų paslaugų krepšelis

Renginio konsultacijų erdvėje lankytojus su svarbiausiais verslo starto principais supažindins Ūkio ministerijos, VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva“, Lietuvos darbo biržos, Europos verslo ir inovacijų tinklo, Registrų centro specialistai. Visi renginio dalyviai gaus dovaną – specialiai renginių ciklui išleistą verslo pradžios ir praktinės veiklos vadovą „Aš pradedu verslą!”.

Tvirtai apsisprendusieji pradėti savo verslą, renginių „Versli Lietuva“ metu galės gauti pirmųjų verslo metų nemokamų paslaugų krepšelį, dar vadinamą čekiu. Nutaręs per artimiausią pusmetį įkurti savo verslą asmuo renginio metu galės kreiptis į VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva“ atstovus, kurie užregistravę asmenį, tą pačią dieną įteiks jam nemokamų verslo paslaugų čekį. Toks čekis suteiks galimybę vienerius metus naudotis verslo konsultacijų, mokymų ir virtualaus biuro paslaugomis, reikalingomis verslo pradžiai.

„Raginame, kad žmonės taptų patys sau šeimininkais. Nors verslo idėjų ir noro dirbti Lietuvos gyventojams pakanka, daugeliui pritrūksta drąsos tiesiog pradėti savo verslą. Tam dažnai tereikia aiškiai pateiktos informacijos ar gero pavyzdžio. „Verslios Lietuvos“ renginius matome kaip kibirkštėles, kurios gali įžiebti verslumo ugnį šalies regionuose“, – sakė renginį organizuojančios VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva“ generalinis direktorius Paulius Lukauskas. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką