Mieli skaitytojai,
portalas 15min.lt augs ir vystysis, jeigu ir toliau gaus pajamas iš reklamos, kitų pajamų mes neturime. Kadangi jūs naudojatės reklamos blokavimo programa, reklamų nematote, išskyrus šią vieną. Prašome jūsų supratimo. Gero naršymo! 15min komanda.

Uždaryti
Antradienis 2015.10.06
Pranešk naujieną
Daugiau orai.lt

Sandra Chlevickaitė ir Andrius Glušakovas: iki šeimos pagausėjimo liko savaitė

Šaltinis: Žmonės.lt
Foto naujienai: Sandra Chlevickaitė ir Andrius Glušakovas: iki šeimos pagausėjimo liko savaitė
zmones24.lt / Sandra ir Pushaz
A A

Nors iki gimdymo liko vos savaitė, Sandra jaučiasi žvali. Vidinė ramybė, šypsena ir spindinčios akys puikiai parodo, kokia ji laiminga ir rami šalia Andriaus.

Daugiau Žmonės.lt naujienų ir diskusijų – mūsų Facebook puslapyje!
Nors iki gimdymo liko vos savaitė, Sandra jaučiasi žvali. Vidinė ramybė, šypsena ir spindinčios akys puikiai parodo, kokia ji laiminga ir rami šalia Andriaus, - rašo žurnalas „Privatu!“ Moteris džiaugiasi, kad šis nėštumas kitoks nei pirmasis, kai prieš šešerius metus ji laukėsi savo pirmagimio Augusto. „Nors pirmas nėštumas buvo daug lengvesnis, dabar viskas kitaip. Dabar nekantraudami laukiam vaikelio trise – ne tik aš, bet ir Andrius su Augustu. Augustas labai laukia brolio. Sakė, jei bus brolis, būtinai padarys iš jo sportininką“, – šypsosi Sandra. Ar jau kūdikio kraitelis paruoštas ir kokia vyraujanti jo spalva, pora neišdavė. „Kol kas viskas neutralių spalvų. Nes mes iki šiol dar tiksliai nežinome, ko sulauksime, – mergytės ar beniuko“, – išsisuko Sandra. Būsimasis tėvelis Andrius prasitarė, kad daug naujagimiui skirtų daiktų jiems padovanojo artimi giminaičiai, kurie šiuo metu namuose sūpuoja mažylius.
Žmonės.lt
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt