Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaiva tikisi, kad Ruslanas su ja ne miegos, o mokys dainuoti

Foto naujienai: Skaiva tikisi, kad Ruslanas su ja ne miegos, o mokys dainuoti
zmones24.lt / Jono Staselio nuotrauka
Šaltinis: Žmonės.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Žurnalo moterims „JOY“ vyriausioji redaktorė, žurnalistė, radijo ir televizijos laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė kitą savaitę debiutuos nauju amplua LNK muzikiniame projekte „Žvaigždžių duetai“.

Žurnalo moterims „JOY“ vyriausioji redaktorė, žurnalistė, radijo ir televizijos laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė kitą savaitę debiutuos nauju amplua LNK muzikiniame projekte „Žvaigždžių duetai“. Projektas startuos kitą šeštadienį.
Skaiva duetu dainuos su ką tik šlovingai „Muzikos akademiją“ laimėjusiu Ruslanu Kirilkinu.
„Labai noriu pasižiūrėti ar, jis dėl karjeros tikrai gali padaryti bet ką. Tarkim, ne permiegoti su moterimi, o išmokyti mane gerai dainuoti“, - juokiasi muzikinės scenos debiutantė.
Skaiva prisipažino, kad mėgsta dainuoti automobilyje, ypač, kai tenka važiuoti iš Vilniaus į Klaipėdą. Pirmą savo dainą ji įrašė kartu su mama. Tada Skaivai buvo vos 16. „Nesu dainininkė, scenoje man labiau patinka kalbėti. „Žvaigždžių duetai“ bus rimtas iššūkis“, - sakė Skaiva.
Pasak „Žvaigždžių duetų“ dalyvės, jos naujasis partneris Ruslanas – tikras revoliucionierius, sugebėjęs daugumą Lietuvos žmonių priversti mąstyti kitaip.
„Jis padėjo daugumai pamatyti, jog tai, kad jis yra homoseksualus, visai nesvarbu, kai jis yra scenoje. Tai drąsu. O drąsius žmones aš labai gerbiu. Kiekvienas mėgstam mesti akmenį į kitą nepasižiūrėję į veidrodį“, - sako Skaiva.
Ruslanas pažįstamas su Skaiva nuo tų laikų, kai kartu gyveno Klaipėdoje .
„Susipažinau su Skaiva tuomet, kai žemė man slydo iš po kojų, kai žlugo grupė „Omega“ ir mano karjera. Skaiva kaip tik apie tai darė interviu. Po to nebendravome daug metų iki tol, kol prieš keletą savaičių vėl susitikome – simboliška, bet vėl daviau interviu jos redaguojamam žurnalui“, - sakė Ruslanas.
Pasak Ruslano, dainavimas duetu jam bus didelis išbandymas, nes jis nemėgsta dalintis scena. „Bandžiau mokykliniais laikais dainuoti ne vienas, bet man neišėjo. Nemoku elgtis su trupučiu mikrofono ir trupučiu scenos, dėl to man šis projektas kelia nerimą, - sakė Ruslanas ir iš karto pridūrė, - abu esam stiprūs ir tikrai galėsime palaikyti vienas kitą“.
„Mes nuoširdūs ir tikiuosi, kad tai atneš sėkmę“, - sako Skaiva.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt