Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Grupei „InCulto“ sėkmės „Eurovizijoje“ linkėjo ir Alexanderis Rybakas

A.Rybakas ir J.Didžiulis
M.P.3 nuotr. / A.Rybakas ir J.Didžiulis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienio vakarą grupė „InCulto“ savo pasirodymu pradės „Eurovizijos“ dainų konkurso antrą pusfinalį. Trečiadienį muzikantai arenoje „Telenor“, kur vyksta konkursas, surengė dvi repeticijas. Užkulisiuose grupę aplankė pernykštis „Eurovizijos“ nugalėtojas Alexanderis Rybakas ir lietuvių muzikantams palinkėjo sėkmės.

„Esate vieni pirmųjų dalyvių, kuriuos sutikau, todėl tikiu, kad tai geras ženklas“, – sakė A.Rybakas, rankoje spausdamas „InCulto“ įteiktas sidabrines kelnaites. Vėliau dainininkas ne kartą užsuko į lietuvaičių persirengimo kambarį ir sakė su nekantrumu lauksiąs pasirodymo.

Šių metų „Eurovizijoje“ Lietuvai atstovaujanti grupė „InCulto“ ruošdamasi konkursui surengė efektingas gastroles „InCulto ACME Eurovision Tour“, kurių metu aplankė trylika valstybių, devynias iš jų dalyvaujančias antrajame pusfinalyje. Apie savo keliones ir pasiruošimą „Eurovizijai“ muzikantai sukūrė vaizdo dienoraštį „Share the Moment with InCulto“ ir skelbė jį interneto portaluose „Delfi“, inculto.net, „YouTube“ bei per LTV laidą „Labas rytas“.

„Grupė negailėjo savęs ir padarė viską, ką galėjo“, – sakė muzikantams vadybininkaujančios agentūros M.P.3 vadovas Vaidas Stackevičius. Šiandien lietuvių laukia sudėtinga užduotis – pirmiesiems žengti į sceną ir pradėti pusfinalį, kuris vadinamas gerokai sunkesniu už pirmąjį. Beveik visos šiemet didžiausiomis favoritėmis pagal išankstines prognozes vadinamos šalys taip pat pasirodo antrajame pusfinalyje.

Iš septyniolikos ketvirtadienį konkurse dalyvaujančių valstybių į finalą pateks dešimt, balsuoti galės ne tik visų šių šalių, bet ir Norvegijos, Didžiosios Britanijos žiūrovai. Pusfinalio barjero nepavyko įveikti latviams, estams ir lenkams.

„Esame susikaupę pasirodymui ir šiandien tikimės visų palaikymo“, – sakė „InCulto“ lyderis Jurgis Didžiulis. Išvakarėse ruošdamiesi pasirodymui muzikantai tradiciškai dar patyrė techninių nesklandumų, derino apšvietimo, filmavimo, garsinimo klausimus ir baigę darbus išvyko ilsėtis į viešbutį. Prieš kelias dienas keturi grupės muzikantai kiek sirguliavo, jautė peršalimą, tačiau dabar yra pasveikę ir pasiruošę pasirodyti.

Ketvirtadienį ryte suplanuotas grupės interviu agentūrai „Reuters“, o prieš dvyliktą valandą grupė jau atvyksta į areną grimuotis ir surengs paskutinę repeticiją.

Viešėdami Osle muzikantai per pusantros savaitės surengė solinį koncertą klube „Hard Rock Cafe“, aplankė Bekkestua mokyklos auklėtinius, koncertavo Makedonijos, Izraelio vakarėliuose ir „Eurovizijos“ kaimelyje, sudalyvavo Ukrainos surengtose futbolo varžybose, pelnė kitų dalyvių ir renginio organizatorių simpatijas.

Lietuvių spaudos konferencijos buvo pavadintos linksmiausiomis ir įdomiausiomis iš visų dalyvių, tiesioginį interviu su grupe parodė britų transliuotojas BBC3. Muzikantai repetavo ir įvairiomis progomis atliko savo mėgstamiausią „Eurovizijos“ konkursų dainą – Verkos Serdiučkos „Dancing Lasha Tumbai“. „Eurovizijos“ dainų konkursą iš Oslo, kuriame ketvirtadienį nuskambės ir lietuvių atliekama daina  „Eastern European Funk“,  tiesiogiai transliuoja LTV televizija. Konkurso finalas vyks šį šeštadienį, gegužės 29 dieną.

Laimėk sidabrines „InCulto“ trumpikes!

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt